خانه / دنیای خودرو / نسخه‌ی پلیس از دوج چلنجر دیمون معرفی شد
کاکوفایل

نسخه‌ی پلیس از دوج چلنجر دیمون معرفی شد

نسخه‌ی پلیس از دوج چلنجر دیمون معرفی شد

سریع‌ترین خودروی سواری جهان، آماده‌ی خدمت به نیروهای پلیس خواهد بود. یک گرافیست و طراح مستقل، رندرهایی جذاب از دوج چلنجر دیمون با ظاهر پلیس ارائه کرده است.
این خودرو در حالت استاندارد و بدون هیچ آپشن اضافی، قدرتمند و ترسناک به ‌نظر می‌رسد و حتی حضور آن، در مسابقات درگ امریکا، ممنوع شده است، اما حالا دلیل تازه‌ای برای ترس از دوج چلنجر دیمون وجود دارد.
به گزارش زومیت این هیولا، احتمالا به نیروهای پلیس امریکا، خدمت خواهد کرد و ممکن است، به جای دور شدن از روبرو، در آینه‌ها دیده شود.

نسخه‌ی پلیس از دوج چلنجر دیمون معرفی شد

آکسیونوف نیکیتا، نام طراح خلاقی است که با استفاده از نرم‌افزارهای گرافیکی، دوج چلنجر دیمون را به یک خودروی پلیس تبدیل کرده است. در مقایسه با نسخه‌ی استاندارد، چراغ‌های مخصوص پلیس روی سقف اضافه شده‌اند و یک گارد محافظ در مقابل سپر جلو دیده می‌شود. دو نورافکن سنتی هم، روی ستون اول بدنه و در مجاورت شیشه‌ی جلو، در نظر گرفته شده است. ترکیب رنگ سیاه و سفید بدنه‌ی این طرح، از نمونه‌های قدیمی دوج چلنجر که به عنوان خودروی پلیس استفاده شده‌اند، گرفته شده است.

نسخه‌ی پلیس از دوج چلنجر دیمون معرفی شد

چلنجر دیمون، در ۲۳ فروردین‌ماه امسال معرفی شد و با پیشرانه‌ای ۶.۲ لیتری که توربوشارژ ۲.۷ لیتری را به همراه دارد، با قدرت ۸۴۰ اسب بخار، همراه با گشتاور ۱۰۴۵ نیوتن‌متر، لقب قدرت‌مندترین ماسل‌کار تاریخ امریکا را تصاحب کرد. این خودرو می‌تواند ظرف ۲.۳ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و ۴۰۰ متر را، در ۹.۶۵ ثانیه می‌پیماید.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *