خانه / تکنولوژی / نسبت نمایشگر به بدنه گلکسی اس ۱۰ پیشرفت ویژه ای خواهد داشت
کاکوفایل

نسبت نمایشگر به بدنه گلکسی اس ۱۰ پیشرفت ویژه ای خواهد داشت

کمتر از یک ماه پیش بود که در ترنجی تصویری دیدیم و سوال ایجاد شد که آیا این نمونه اولیه گلکسی اس ۱۰ (Galaxy S10) است؟ آن تصویر همین تصویری است که به عنوان تصویر اصلی مطلب انتخاب کرده ایم. حالا شایعات می گویند که نسبت نمایشگر به بدنه گلکسی اس ۱۰ پیشرفت ویژه ای خواهد داشت. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا در این زمینه بیشتر صحبت کنیم.

نسبت نمایشگر به بدنه گلکسی اس 10

نسبت نمایشگر به بدنه گلکسی اس ۱۰

همچنان که اشاره مستقیمی به عدد نسبت نمایشگر به بدنه گلکسی اس ۱۰ نشده اما به نظر می رسد باید شاهد پیشرفت ویژه ای در این زمینه باشیم. هم اکنون بهترین نسبت نمایشگر به بدنه در موبایل های سامسونگ مربوط به گلکسی اس ۹ پلاس است که ۸۴٫۲٪ را ثبت کرده است. هر چند این نسبت هنوز نسبت بسیار بالایی است و تصور حاشیه کمتر از آن یک طراحی جدید را نیازمند است، اما به نظر می رسد که سامسونگ می خواهد واقعا طراحی گلکسی اس ۱۰ را تغییر دهد.

سه ماه پیش بود که در ترنجی خواندیم گلکسی اس ۱۰ در راه است؟ دیده شدن دو پتنت طراحی جدید سامسونگ، یکی با ناچ یکی بدون ناچ! به صورت کلی انتظار نمی رود که سامسونگ بخواهد روی گلکسی اس ۱۰ از بریدگی نمایشگر یا همان ناچ استفاده کند و تنها یک گزینه کم کردن شدید حاشیه نمایشگر روی میز خواهد ماند.

به هر شکل این یک ادعاست که خیلی پرت هم نیست و باید منتظر اطلاعات بیشتر بمانیم. نظر شما چیست؟ سامسونگ گلکسی اس ۱۰ می توانند مانند گلکسی اس ۶ یک طراحی جدید و دوست داشتنی را برای موبایل های سامسونگ عرضه کند؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *