خانه / تکنولوژی / ناچ دوگانه شارپ آکواس آر ۲ کامپکت (Sharp AQUAS R2 Compact) را ببینید!
کاکوفایل

ناچ دوگانه شارپ آکواس آر ۲ کامپکت (Sharp AQUAS R2 Compact) را ببینید!

از بریدگی نمایشگر یا همان ناچ (Notch) متنفرید؟ خب شارپ حسابی هوای شما را داشته و ناچ دوگانه را رونمایی کرده است! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا ناچ دوگانه شارپ آکواس آر ۲ کامپکت (Sharp AQUAS R2 Compact) را ببینیم.

ناچ دوگانه شارپ آکواس آر ۲ کامپکت

ناچ دوگانه شارپ آکواس آر ۲ کامپکت

بریدگی نمایشگر ابتدا توسط همین شارپ بود که در مقیاس کم و محدود ارایه شد. سپس اسنشال فون و پس از ارایه آیفون X با بریدگی نمایشگر یا همان ناچ آغاز سونامی موبایل های ناچ دار بود. فلسفه ناچ یا بریدگی نمایشگر این است که ما آنقدر نمایشگر را کم حاشیه کرده این که دیگر جایی برای موارد حیاتی وجود ندارد، پس مقداری از نمایشگر را می بُریم تا آن ها را جای دهیم.

هر چند پس از آیفون X خیلی از شرکت ها کورکورانه از آن تقلید کردند اما باز این تقلید قابل تحمل بود. حالا شارپ آمده و تصمیم گرفته با عدم به کار بردن حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر و نگاه داشتن حسگر اثرانگشت روی قاب جلویی Sharp Aquos R2 Compact برای کمتر شدن حاشیه لبه پایین نمایشگر، یک ناچ غیر متقارن با لبه بالا قرار دهد! در حقیقت شارپ آکواس آر ۲ کامپکت ناچ دوگانه را معرفی می کند.

مسلما بهتر بود که شارپ حسگر اثرانگشت را ببرد روی قاب پشتی و این عدم تقارن و نازیبایی بصری (!) را تولید نکند اما به هر حال به نظر می رسد که کسی در تیم تولید، مدیریت یا نزدیکان شارپ وجود نداشته که به آن ها گوشزد کند با این طرح واقعا نه هیچ ارزشی را به موبایل خود اضافه می کنید و نه زیبایی دارد!

نظر شما چیست؟ ناچ دوگانه شارپ آکواس آر ۲ کامپکت (Sharp AQUAS R2 Compact) را چطور می بینید؟ از نظر شما منطقی است؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *