خانه / تکنولوژی / نام هوآوی پی ۲۰ (Huawei P20) و اشاره به دوربین ۳ گانه در یک ویدیو کوتاه رسمی
کاکوفایل

نام هوآوی پی ۲۰ (Huawei P20) و اشاره به دوربین ۳ گانه در یک ویدیو کوتاه رسمی

کمی بیشتر از یک ماه دیگر یعنی ۷ فروردین ماه شاهد رونمایی از جدیدترین پرچمدار خانواده هوآوی پی یعنی پی۲۰ (Huawei P20) خواهیم بود. این دستگاه که شایعات فراوانی از جمله دوبین ۳ گانه و زائده نمایشگر (notch) را پیرامون خود دارد امروز با یک ویدیو کوتاه ۷ ثانیه ای شاهد تایید نام و یک سرنخ جالب درباره دوربین ۳ گانه است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا این ویدیو را با هم ببنیم.

همانطور که در ویدیوی کوتاه بالا می بینید، ابتدا تصویری از برج ایفل در پاریس که شهر رونمایی رسمی هوآوی است نمایش داده شده و سپس سه تصویر دایره ای روی تصویر می آید که در نهایت وسط کلمه “بیشتر” یا همان more قرار گرفته و آن را تبدیل به mooore می کند. البته گفته می شود که “با هوش مصنوعی (AI) بیشتر ببینید!” حال مشخص نیست که این موضوع دقیقا به چه منظور است؟ دیروز تصویری از هوآوی پی ۲۰ در تنا (TENNA) چین دیده شده بود که دوربین دوگانه داشته است! این به ما می گوید که یا واقعا هوآوی تصمیم به استفاده از ۳ عدد دوربین و لنز برای هوآوی پی ۲۰ یا یکی از مدل های این خانواده استفاده کرده است و یا با استفاده از هوش مصنوعی قرار است شاهد شبیه سازی چنین عملکردی باشیم!

هوآوی پی ۲۰ به صورت کلی مشخصاتی شبیه به Mate 10‌ را خواهد داشت. این موضوع طبق انتظار است چرا که هوآوی پرچمدار اصلی خود را بر خلاف دیگر شرکت های اندرویدی به جای معرفی در اول سال، در نیمه دوم سال و در خانواده پرچمدارش (سری Mate) رونمایی می کند. میت ۱۰ در حال حاضر با چیپست کایرین ۹۷۰ و رابط کاربری مجهز به هوش مصنوعی، اندروید ۸ و رابط کاربری مجهز و نمایشگر کم حاشیه یکی از بهترین انتخاب های بازار است. به نظر می رسد هوآوی با حفظ سخت افزار و پیشرفت در نمایشگر و دوربین بخواهد پرچمدار خانواده پی (Huawei P) خود را برای رقابت با گلکسی اس ۹ و دیگر پرچمدارهای بازار آماده کند!

نظر شما چیست؟ فکر می کنید هوآوی چه تصمیمی در سر دارد؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *