خانه / تکنولوژی / می‌توانید از طریق ایمیل گوشی‌های آیفون قدیمی خود را با آیفون ایکس یا آیفون ۸ تعویض کنید
کاکوفایل

می‌توانید از طریق ایمیل گوشی‌های آیفون قدیمی خود را با آیفون ایکس یا آیفون ۸ تعویض کنید

از سال ۲۰۱۵ تاکنون، کمپانی اپل برای کاربران این شرایط را فراهم کرده که بتوانند هر ساله گوشی‌های جدید اپل را خریداری کنند، به طوری‌که می‌توانند گوشی‌های آیفون قدیمی خود را پس داده و به جای آنها یک آیفون جدیدتر بردارند و الباقی مبلغ را تا زمانی می‌توانند، به صورت قسطی، پرداخت نمایند. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

تا به امروز، زمانی که شما یک فروشگاه اپل (Apple Store) را می‌دیدید، به این فکر می‌افتادید که گوشی آیفون قدیمی خودرا به یک گوشی جدیدتر آیفون ارتقا دهید. جدیدا کمپانی اپل یک روش تجاری بهتری (به نظر می‌رسد، راحت تر) را ارائه داده تا یک تجارت دومی در این زمینه راه بیندازد و حداقل این موضوع را در ایالات‌متحده عملی کند. ظاهرا هم‌اکنون شما می‌توانید یک “تجارت اینترنتی” داشته باشید، به این معنی که گوشی آیفون قدیمی خودرا از طریق ایمیل به خود کمپانی اپل فرستاده و جدیدترین گوشی آیفون را دریافت کرده و به همان صورت قبلی، اقساطی، الباقی مبلغ را پرداخت نمایید.

در حال حاضر، جزئیاتی از این تجارت در دسترس نیست و اطلاعات دقیقی در مورد چگونگی کل فرآیند در اختیار نداریم.

به هر حال، کمپانی اپل این روش را برای کاربران راحت‌تر نموده تا بتوانند گوشی‌های قدیمی آیفون خود را برای خرید جدیدترین گوشی‌های آیفون، که امشب به طور رسمی، از آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس و آیفون ایکس پرده‌برداری می‌کند را خریداری نمایند. (این نام‌ها به طور رسمی توسط خود کمپانی تایید نشده‌اند اما براساس اعتبار منبع منتشرکننده، قطعا صحیح می‌باشند.)

اکنون باید منتظر بمانیم تا ببینم کمپانی اپل امشب آیا درمورد این روش خرید در طی رویداد، حرفی به میان می‌آورد یا نه؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *