خانه / تکنولوژی / مکانیسم کشویی شیائومی می میکس ۳ بسیار مقاوم است
کاکوفایل

مکانیسم کشویی شیائومی می میکس ۳ بسیار مقاوم است

شیائومی می میکس ۳ (Xiaomi Mi Mix 3) با طراحی کشویی سه هفته پیش رسما معرفی شد و آن ها می گویند که تا ۳۰۰ هزار بار عمل باز و بسته شدن را تست کرده اند. از آن جا که در شیائومی می میکس ۳ فقط برای عکاسی سلفی مجبور به باز کردن دستگاه هستید، در طول روز به مراتب کمتر از اوپو فایند ایکس باز و بسته خواهد شد. به هر حال همیشه نقاطی که می توانند نقاط ضعف یا ویژگی خاص یک دستگاه باشند همیشه برای تست کردن مورد توجهند. امروز در تست مقاومت مکانیسم کشویی شیائومی می میکس ۳ مشخص می شود که این مکانیسم بسیار مقاوم است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

شیائومی می میکس ۳ (Xiaomi Mi Mix 3) با وعده مقاومت تا ۳۰۰ هزار بار باز و بسته شدن عرضه شده است و در این تست می بینید که دستگاهی تا ۲ برابر آن این مکانیسم را چک می کند و شیائومی می میکس ۳ بدون هیچ مشکلی به کار خود ادامه می دهد. حتی پس از آن نیز چندین بار و به سرعت شاهد چک کردن نهایی این مکانیسم هستیم.

موبایل های کشیویی زیادی پیش از این تولید و عرضه شده اند و این نوع کشویی کوتاه (اصطلاحا) در نوکیا N95 و پرچمدارهای آن روزهای نوکیا اولین بار دیده شده بود. هر چند موبایل های این روزهای ما به آن زمختی ۱۰ سال پیش نیستند اما باز هم خیلی بعید نبود که مکانیسم کشویی شیائومی می میکس ۳ از آن عهده چه که شیائومی عنوان کرده است، بر بیاید.

نظر شما چیست؟ تا کنون موبایل های زیر با مکانیسم کشویی ارایه شده اند که در این بین نماینده اوپو مکانیسم متفاوتی با دستگاه های دیگر دارد:

لنوو زد ۵ پرو (Lenovo Z5 Pro)

هوآوی آنر مجیک ۲ (Honor Magic 2)

اوپو فایند ایکس (Oppo Find X)

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *