خانه / تکنولوژی / موبایل Honor 8 Pro و Honor 6X اندروید۸٫۰ (اوریو)‌‌‌ را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تا پایان سال ۲۰۱۷ دریافت‌ خواهندکرد
کاکوفایل

موبایل Honor 8 Pro و Honor 6X اندروید۸٫۰ (اوریو)‌‌‌ را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تا پایان سال ۲۰۱۷ دریافت‌ خواهندکرد

امروز خبری منتشر شده‌است که نشان می‌دهد موبایل Honor 8 Pro و Honor 6X تا پایان سال ۲۰۱۷ اندروید ۸٫۰ را دریافت خواهندکرد. باترنجی همراه باشید.

موبایل آنر۸ پرو یکی از جدیدترین گوشی‌های هوشمند پیشرفته ای است که توسط شرکت چینی به بازار عرضه شده‌است، بنابر این جای تعجبی ندارد که این موبایل به نسخه اندروید جدیدتر بروزرسانی شود اما عملکرد هواوی در زمینه بروزرسانی موبایل‌های میانرده آنر به اندروید۸(اوریو) که با اندروید پیش فرض ۶٫۰ (مارشملو) به بازار عرضه شده‌اند قابل تحسین است.

پیش بینی شده‌است که آنر۸ پرو و آنر ۸ ایکس بروزرسانی اندروید ۸٫۰(اوریو) را تا پایان سال میلادی جاری دریافت کنند، اما احتمال این وجود دارد که این بروزرسانی اوایل سال ۲۰۱۸ عرضه شود اما کابرانی که این دو موبایل را خریداری کرده‌اند‌ نباید نگران آپدیت باشد.

ظاهرا در شهر دهلی‌نو در کشور هند، طرفداران برند‌آنر با مقامات این شرکت دیدار کرده و در طی این سخنرانی مدیران آنر  عرضه بروزرسانی اندروید اوریو برای این دو موبایل را طی ماه های اینده تایید کرده‌اند.

باید بگوییم که عرضه بروزرسانی اندروید۸ برای این دو موبایل قطعی به نظر می‌رسد هر چند منتظر ارائه جدول زمانی از سوی هواوی هستیم. همچنین در دسترس بودن این بروزرسانی احتمالا وابسته به منطقه موردنظر است، بنابر این ممکن است برخی کاربران اندروید اوریو را زودتر از سایر کاربران دریافت کنند.

نظر شما چیست؟ آیا عملکرد هواوی را در بروزرسانی موبایل های خود تحسین میکنید یا خیر؟ نظرات خود را باما در میان بگذارید

 

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *