خانه / تکنولوژی / مقایسه عمر باتری گلکسی نوت ۸ با گلکسی اس ۸+ با اعداد رسمی
کاکوفایل

مقایسه عمر باتری گلکسی نوت ۸ با گلکسی اس ۸+ با اعداد رسمی

درست آن زمان که دیگر فکر می کنید یک مشکل حل شده است، دوباره به سراغ شما می آید … و دوباره باتری! با ارایه گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج کاربران پس از انتخاب باتری های کوچک ۲۵۵۰ و ۲۶۰۰ میلی آمپری برای گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج، نفسی راحت کشیدند و با رضایت خاطر خوبی از پرچمدارهای ۲۰۱۶ سامسونگ استفاده کردند. پس از حادثه مشکلات باتری گلکسی نوت ۷ سامسونگ به شدت محتاط شد و در گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸+ با وجود نمایشگری بزرگتر اما حجم باتری برابر و حتی کمتر نسبت به نسل قبلی استفاده شد. حالا این داستان با ارایه گلکسی نوت ۸ نیز تکرار شده است و شاهد باتری با حجم کمتر حتی نسبت به گلکسی اس ۸+ هستیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا عمر باتری گلکسی نوت ۸ را با گلکسی اس ۸+ با اعداد و ارقام رسمی ارایه شده توسط سامسونگ مقایسه کنیم.

همانطور که در جدول بالا می بینید، هر دو دستگاه در شرایط آزمایش شده یکسان، با فعالیت های ذکر شده چنین عمر باتری را ارایه می کنند. گلکسی اس ۸+ با باتری ۳۵۰۰ میلی آمپری و نمایشگر ۶٫۲ اینچی بدون دیجیتایزر مخصوص قلم و گلکسی نوت ۸ با باتری ۳۳۰۰ میلی آمپری و نمایشگر ۶٫۳ اینچی با دیجیتایزر مخصوص قلم عرضه شده اند.

مسلما این اعداد در دنیای واقعی کاملا بستگی به نحوه استفاده شما، دمای دستگاه، برنامه های در حال اجرا، روشنایی نمایشگر و قدرت شبکه دارد و در حالت ایده آل می توان به این اعداد رسید. حال سری گلکسی نوت که به عنوان موبایل هایی بزرگ با عمر باتری خیلی خوب شناخته می شوند باید با عمر باتری نگران کننده عرضه شوند. هر چند گلکسی نوت ۸ نه باریک است و نه سبک، یعنی با توجه به ضخامت ۸٫۶ و وزن ۱۹۵ گرمی آن انتظار می رفت سامسونگ بهتر از این ها عمل کند. البته باید این را در نظر داشت که سامسونگ حتی یک هزارم درصد نمی خواهد حتی یک گزارش برای حادثه مشابه مشکل باتری گلکسی نوت ۷ برای هیچ کدام از دستگاه های گلکسی نوت ۸ رخ بدهد اما به نظر می رسد دوباره به دوران عمر باتری متوسط بازگشته ایم و اطمینان خاطری که برای مثال با گلکسی اس ۷ اج و باتری ۳۶۰۰ میلی آمپری آن داشتیم، اینجا دیگر تکرار نشود.

نظر شما چیست؟ عملکرد سامسونگ را در بخش باتری چطور می دانید؟ به نظر ما این یک پسرفت است، هر چند که قابلیت های شارژ سریع و شارژ بی سیم وجود دارد اما این ها چیزی را عوض نمی کنند.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *