خانه / تکنولوژی / مقایسه دوربین هوآوی میت ۲۰ پرو با گلکسی نوت ۹ به همراه فیلم برداری بوکه میت ۲۰ پرو
کاکوفایل

مقایسه دوربین هوآوی میت ۲۰ پرو با گلکسی نوت ۹ به همراه فیلم برداری بوکه میت ۲۰ پرو

یک ماه پیش در ترنجی خواندیم که دوربین هوآوی میت ۲۰ پرو آنقدر خوب خواهد بود که سامسونگ و اپل را به پیشرفت باز می دارد. ما با هم تست سرعت هوآوی میت ۲۰ پرو (Mate 20 Pro) با گلکسی نوت ۹ را دیده ایم و حالا بد نیست که مقایسه دوربین هوآوی میت ۲۰ پرو با گلکسی نوت ۹ را با هم داشته باشیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

به صورت مشخص می توان گفت که گستره دینامیکی دوربین سلفی هوآوی میت ۲۰ پرو بالاتر از گلکسی نوت ۹ است و اگر کاربر رزلوشن محوری هستید باید بگویم دوربین سلفی هوآوی میت ۲۰ پرو برای شما جذابیت بیشتری خواهد داشت. در عکاسی دوربین اصلی خروجی ها خیلی نزدیک یه یکدیگر هستند اما چند موضوع اینجا وجود دارد.

دوربین سه گانه هوآوی میت ۲ پرو به شما سه اپتیک فوق عریض می دهد که یکی از آن ها دوربین فوق عریض است و اینجا آنجاست که دست گلکسی نوت ۹ بسته است. به هر حال عکاسی با دوربین زاویه دید عریض جذابیت های خود را دارد. از نظر رزلوشن باید گفت حالت خودکار دوربین میت ۲۰ پرو عکاسی ۱۰ مگاپیکسلی دارد و بهترین کیفیت آن هم در همین حالت است. این یعنی نسبت به رزلوشن ۱۲ مگاپیکسلی گلکسی نوت ۹ جزییات کمتری دارد اما اگر جزییات خیلی برای شما اهمیت داشته باشد باید هوآوی میت ۲۰ پرو را روی رزلوشن ۴۰ مگاپیکسلی تنظیم کنید تا از نظر جزییات بی همتا باشد.

از نظر قابلیت های اضافه می توان به فوکوس نمای نزدیک ۲.۵ سانتی متری هوآوی میت ۲۰ پرو را عنوان کرد (گلکسی نوت ۹ حداقل فاصله ۵ سانتی متری را فوکوس می کند) و البته قابلیتی که شایعه شده بود اما در معرفی و بررسی ها به آن اشاره ای نشد که اکثرا تصور کردند این حالت وجود ندارد.

فیلم برداری بوکه هوآوی میت ۲۰ پرو

دوربین سه گانه هوآوی میت ۲۰ پرو می تواند در فیلم برداری هم جلوه ویژه اضافه کند که برای مثال فیلم برداری بوکه و سایه و سفید کردن پشت سوژه از جمله آنهاست. هر چند افکت بوکه خیلی عالی نیست اما افکت سیاه و سفید کردن پس زمینه جذاب است.

نظر شما چیست؟ دوربین هوآوی میت ۲۰ پرو را می پسندید یا گلکسی نوت ۹ را؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *