خانه / تکنولوژی / مقایسه دوربین هوآوی میت ۲۰ پرو با دوربین حرفه ای RED
کاکوفایل

مقایسه دوربین هوآوی میت ۲۰ پرو با دوربین حرفه ای RED

دوربین سه گانه هوآوی میت ۲۰ پرو نیمه دوم سال ۲۰۱۸ را نیز به شیرینی نیمه اول سال برای هوآوی کرده است. چینی ها پیشرفت ویژه ای در این بخش کرده اند و شاید برای شما جالب باشد که مقایسه دوربین هوآوی میت ۲۰ پرو با دوربین حرفه ای RED را ببینید. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

مشخصا می دانیم که هیچ دوربین موبایلی نمی تواند به پای اپتیک دوربین های حرفه ای برسد. شاید از نظر پردازش تصویر موبایل ها خیلی جلوتر از دوربین های حرفه ای باشند اما از نظر حسگر تصویر، اپتیک و لوازم جانبی و فیلم برداری در فرمت خام دوربین های موبایل هیچ حرفی برای گفتن ندارند.

مقایسه دوربین هوآوی میت ۲۰ پرو با دوربین حرفه ای RED به ما نشان می دهد که هوآوی میت ۲۰ پرو در فیلم برداری دستگاه قابلی است. هر چند که در بخش فیلم برداری دوربین سلفی و افکت زیبایی در فیلم برداری یا اورشارپنینگ در حالت حاموش بودن این افکت، وی خیلی هوآوی را به تمسخر می گیرد و با آیفون XS مقایسه می کند. اینجا باید بگوییم خب آیفون Xs هم رنگ چهره را صحیح ثبت نمی کند!

متاسفانه فیلم برداری حرکت آهسته و زوم ۳ برابر اپتیکال در این مقایسه دوربین هوآوی میت ۲۰ پرو با دوربین حرفه ای RED بررسی نمی شود. نظر شما چیست؟ فکر می کنید فیلم برداری هوآوی میت ۲۰ پرو می تواند قابل اتکا باشد؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *