خانه / تکنولوژی / مقایسه حاشیه نمایشگر گلکسی اس ۹+ با گلکسی اس ۸+
کاکوفایل

مقایسه حاشیه نمایشگر گلکسی اس ۹+ با گلکسی اس ۸+

وقتی شایعه شبهه ناک است و شایعات بعدی می خواهند آن را تصحیح کنند! چند روز پیش گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹+ را در کنار هم دیدیم. پس از آن ایوان بلاس که منتشر کننده شایعه بود در تصویری دیگر نمایی از نمایشگر اج گلکسی اس ۹ نشان می دهد که نباید نگران حاشیه زیاد شایعه قبلی بود! حالا افشاکننده دیگری به نام Oneleaks طراحی CAD گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹+ را منتشر کرده تا کاملا بتوان با گلکسی اس ۸+ مقایسه کنیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا مقایسه حاشیه نمایشگر گلکسی اس ۹+ با گلکسی اس ۸+ را داشته باشیم.

مقایسه حاشیه نمایشگر گلکسی اس 9 با گلکسی اس 8

مقایسه حاشیه نمایشگر گلکسی اس ۹ با گلکسی اس ۸

همانطور که در تصویر بالا می بینید، حاشیه پایین نمایشگر گلکسی اس ۹+ نسبت به گلکسی اس ۸+ به شکل مشخصی کمتر است. حاشیه بالا که با توجه به کوچکتر شدن کادر دوربین جلو به نظر می رسد کمتر شده باشد اما همچنان همان اندازه باقی مانده است. حاشیه های سمت چپ و راست اما خیلی مشخص نیست! منبع مطلب معتقد است که شاید بیشتر شده باشند ولی نمی توان هنوز نظر قطعی داد.

اپل در آیفون X نگاهی متفاوت به حاشیه نمایشگر داشت که در ترنجی آن را به صورت اختصاصی بررسی کردیم. این شرکت امریکایی تمام حاشیه های اطراف دستگاه را به یک اندازه در نظر گرفت و طراحی آن را یکتاتر کرد. اینکه سامسونگ همین راهبرد را پیش بگیرد کمی بعید است چون حاشیه های کناری موبایل های سامسونگ همیشه کمتر بوده است!

نمایشگر Super Retina آیفون X

نمایشگر Super Retina آیفون X

نظر شما چیست‌؟ فکر می کنید نمایشگر گلکسی اس ۹ به چه شکل باشد؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *