خانه / تکنولوژی / مقایسه آیکون های رابط کاربری One UI با سامسونگ اکسپرینس
کاکوفایل

مقایسه آیکون های رابط کاربری One UI با سامسونگ اکسپرینس

رابط کاربری One UI سامسونگ روی آپدیت اندروید ۹ این شرکت قرار خواهد گرفت ولی هنوز مشخص نیست که همه موبایل های این شرکت که به اندروید ۹ آپدیت می شوند آن را دریافت می کنند یا نه. در این رابط کاربری شاهد تفاوت هایی هستیم که یکی از آن ها را می توان تغییر آیکون های رابط کاربری One UI نسبت به سامسونگ اکسپرینس دانست. در این مطلب می خواهیم مقایسه آیکون های رابط کاربری One UI با سامسونگ اکسپرینس را داشته باشیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

آیکون های رابط کاربری One UI

آیکون های رابط کاربری One UI

آیکون های رابط کاربری سامسونگ اکسپرینس

آیکون های رابط کاربری سامسونگ اکسپرینس

همانطور که در تصاویر بالا می توانید مقایسه آیکون های رابط کاربری One UI با سامسونگ اکسپرینس ببینید،‌ مشخصا قالب کلی آیکون ها ثابت است اما ظاهر آن ها تغییر کرده است. در جدیدترین نسل سامسونگ اکسپرینس گویی یک یا چند رشته بودند که آیکون را به تصویر کشیده بودند اما در آیکون های جدید تغییر نگاه سامسونگ بیشتر دیده می شود و آیکون ها حتی می توان گفت که ساده شده اند.

به صورت کلی سعی شده است رنگ آیکون ها شبیه به همان رنگ قبلی باشد اما دقیقا آن نیست. اینکه بگوییم زیبا شده اند یا نه کار سختی است، چشم ما هنوز به این آیکون ها عادت نکرده است و کمی در مقابل آن ها گارد داریم. عموما در مقابل تغییرات ظاهری و به عبارت کلی تر، در برابر “عادت” خیلی سخت است که بخواهید منعطف باشید و کمی زمان می برد تا به آن عادت کنید. البته اگر عادت نکردید هم لانچرها در خدمت شما هستند، به هر حال سامسونگ در اکوسیستم اندروید است و اینجا یعنی آزادی!

نظر شما چیست؟ فکر می کنید آیکون های رابط کاربری One UI سامسونگ جذابند؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *