خانه / دنیای خودرو / معرفی ۴ شرکت برتر خودرویی که بیشترین تعداد تولید خودرو را درسال ۲۰۱۷ به خود اختصاص داده بودند
کاکوفایل

معرفی ۴ شرکت برتر خودرویی که بیشترین تعداد تولید خودرو را درسال ۲۰۱۷ به خود اختصاص داده بودند

سالانه در صنعت پرهیجان و رقابتی خودرو در سراسر جهان آمار و ارقام جالبی منتشر می‌شود. آماری که هرکدام نشان از پیشتازی وبرتری شرکت‌های پیشرو نسبت به شرکت‌های دیگر این حوزه است. آماری مانند شرکت‌های برتر در حوزه فروش فلان مدل خاص، ایجاد یک فن‌آوری جدید توسط یک شرکت، درآمد این شرکت در سال‌های متمادی و… که هرکدام برای طرفداران این حوزه می‌تواند آمار و ارقام جذابی را ارائه دهد.

اما این بار ما قصد داریم در مطلبی کوتاه به شما عزیزان شرکت‌های پیشتاز خودرویی جهان را ازنظر تعداد خودروی تولید در سال ۲۰۱۷ معرفی کنیم. شرکت‌هایی که این میزان تولید و عرضه خودرو از طرف آن‌ها در سراسر دنیا و کشورهای خودشان نشان از سال‌ها تجربه و تخصص درزمینهٔ صنعت خود داشته و باسیاست‌های صحیحشان درزمینهٔ جذب مشتری خوب عمل کرده‌اند.

با چرخان همراه باشید تا این شرکت‌های پیشتاز درزمینهٔ تعداد خودروی تولیدی در سال ۲۰۱۷ را  به شما عزیزان معرفی نماییم:

۱)فولکس‌واگن

این شرکت آلمانی که کمتر کسی است که در دنیا نام آن را نشنیده باشد. شرکتی اروپایی که هم ازنظر کیفیت و هم ازنظر کمیت توانسته آمار خیره‌کننده‌ای را  از خود برجای بگذارد. تولید خودروهایی در کلاس‌های متفاوت برای سلیقه‌های مختلف توانسته برند این شرکت را بیش‌ازپیش مطرح نماید. این شرکت در سال ۲۰۱۷ توانسته با تولید ۱۰,۷۴۰,۰۰۰ خودرو رتبه اول را برای خود در این زمینه دست‌وپا کند.

۲ )رنو-نیسان-میتسوبیشی

شاید فکر کنید که اشتباهی در نام دومین شرکت خودروساز به وجود آمده است. درحالی‌که باید گفت نه‌تنها اشتباهی رخ نداده است بلکه اتحاد این سه شرکت بزرگ و قدرتمند و ایجاد یک شرکت واحد برای تولید خودرو و همچنین کنار هم قرار دادن تجربه‌ها و تخصصشان در کنار یکدیگر توانسته رتبه دوم را به این شرکت بزرگ اختصاص دهد. این شرکت توانسته در سال ۲۰۱۷ با اختلاف کمی نسبت به فولکس‌واگن، تعداد ۱۰,۶۱۰,۰۰۰ خودروی مختلف را تولید کرده و به مشتریان عرضه کند.

۳)تویوتا

سومین شرکت موجود در این لیست نامی نیست جز یک نام‌آشنا برای ایرانیان و همچنین اکثر کشورهای جهان. شرکتی ژاپنی که در این سال‌ها باقدرت به کار خود ادامه داده و باعرضه محصولات باکیفیت و کسب رضایت از طرف مشتریان و همچنین سیاست‌های خوب فروش در ایالات‌متحده و اروپا، توانسته کمیت را در کنار کیفیت قرار داده و با تولید ۱۰,۴۷۰,۰۰۰ خودرو در کلاس‌های متفاوت در سال ۲۰۱۷ رتبه سوم را به خود اختصاص دهد.

۴)جنرال موتور

آخرین شرکت فهرست ما متعلق است به یک ابرشرکت آمریکایی که با تولید محصولات مختلف و کسب اعتبار کافی برای خود نزد مشتریان، چهارمین رتبه تولید خودرو در سال ۲۰۱۷ را به خود اختصاص دهد. جنرال موتور توانسته تعداد ۹,۶۰۰,۰۰۰ خودرو را در سال قبل تولید کرده و علاوه بر ایالات‌متحده به سراسر دنیا ارسال کند.

اعداد را در میلیون ضرب کنید

 

نوشته معرفی ۴ شرکت برتر خودرویی که بیشترین تعداد تولید خودرو را درسال ۲۰۱۷ به خود اختصاص داده بودند اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *