خانه / تکنولوژی / مصرف اینترنت سیم کارت اروپایی ها میانگین ۲٫۴ گیگابایت
کاکوفایل

مصرف اینترنت سیم کارت اروپایی ها میانگین ۲٫۴ گیگابایت

مصرف اینترنت کاربران عموما از دو راه تامین می شود، یکی اینترنت ثابت منزل یا محل کار و دیگری اینترنت همراه که از اپراتور تلفن همراه تهیه می شود و اکثرا به آن اینترنت سیم کارت می گویند. شاید برایتان جالب باشد که مصرف اینترنت سیم کارت کشورهای اروپایی را بدانید! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا بیشتر در این زمینه صحبت کنیم.

مصرف اینترنت سیم کارت

مصرف اینترنت سیم کارت

جدولی که می بینید آمار مصرف اینترنت سیم کارت کشورهای اروپایی است. نقطه ای آن بالا تک و تنها نشسته که فنلاند است و مصرف اینترنت سیم کارت کاربران این کشور با اختلاف بسیار زیاد حتی تا ۲ برابر رتبه دوم که مربوط به اتریش است، در صدر قرار گفته است. اگر از مصرف ماهانه حدود ۱۴ گیگابایت فنلاندی ها و حدود ۶ گیگابایت اتریشی ها بگذریم، کشورهای پرمصرف دیگر یعنی لهستان و روسیه حدودا ۴ گیگابایت در ماه مصرف می کنند. به صورت میانگین می توان گفت کاربران کشورهای اروپایی حدود ۲ گیگابایت در ماه مصرف اینترنت سیم کارت دارند.

کشورهایی همچون آلمان و هلند حداقل مصرف را دارند. کشورهایی همچون بریتانیا و فرانسه به دلیل داشتن سرویس های M2M مصرف اکثر کاربران حدود ۳۰۰ مگابایت در ماه است. شاید جالب باشد بدانید کشوری مثل اوکراین از سال ۲۰۱۵ شبکه ۳G را راه اندازی کرده است و هنوز شبکه ۴G ندارد!

نظر شما درباره این حجم مصرف اینترنت چیست؟ شما بیشتر از چه طریقی اینترنت خود را تامین می کنید؟ مصرف ماهانه شما حدودا چقدراست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *