خانه / تکنولوژی / مشکل فیس آی دی (Face ID) آیفون X می تواند مربوط به دوربین پشتی باشد!
کاکوفایل

مشکل فیس آی دی (Face ID) آیفون X می تواند مربوط به دوربین پشتی باشد!

همین چند روز پیش بود که درباره مشکل قطع شدن میکروفون آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس پس از آپدیت iOS 11.3 مطلبی خواندیم. این مشکل از متن لو رفته اپل به مراکز خدمات مجاز خود مشخص شده بود و حالا یک متن لو رفته دیگر که خطاب به این مراکز بوده است مشخص می کند که مشکل فیس آی دی (Face ID) آیفون X می تواند مربوط به دوربین پشتی باشد! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا از این زمینه بیشتر بخوانیم.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید همین چند ماه پیش اپل یک ضرب شصت جانانه درباره لو رفتن اطلاعات این شرکت نشان داده بود اما گویا نتیجه عکس داشته و حالا انواعی از لو رفتن را شاهدیم که حتی پیش از آن شاهد نبودیم. تصور کنید متن داخلی ابلاغیه اپل به مراکز مجاز خدمات لو برود و مشکل دستگاه ها مشخص شود!

از این مبحث که بگذریم می رسیم به اصل مطلب و ابلاغیه اپل به مراکز مجاز خدمات که درباره مشکل فیس آی دی آیفون X است. در متن این نامه آمده آیفون X هایی که به دلیل مشکل فیس آی دی مراجعه می کنند ابتدا با راه اندازی تست عیب یابی متوجه شوند که آیا می توان مشکل را با تعمیر دوربین دوگانه اصلی برطرف کرد یا خیر؟ اگر مشکل برطرف نشد کارمندان می توانند فرایند تعویض دستگاه متاثر کاربر را آغاز کنند.

احتمالا شما هم از خواندن تیتر تا کنون این سوال را در ذهن دارید که دوربین اصلی آیفون X را چه به Face ID؟ پایه این است که هنوز تبلیغات دقیقی در دست نیست اما چندی پیش کاربری کنجکاو در Reddit عنوان کرده بود که بین دوربین تله در مجموعه دوربین دوگانه اصلی و Face ID ارتباط برقرار است! تنها حدسی که ما می توانیم داشته باشیم استفاده از این دوربین برای سنجش دقیق تر نور محیط یا دیگر اطلاعات محیطی است! نظر شما چیست؟

طبق معمول باید یادآور شدیم خرید از برندی که در کشور ما دفتر خدمات رسمی ندارد، تصمیمی پر ریسک به شمار می رود. نظر شما در این زمینه چیست؟ گفتنی مشکل مذکور به صورت گسترده گزارش نشده است!

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *