خانه / تکنولوژی / مشکل تاچ آیفون X توسط اپل تایید شد، تعمیر رایگان
کاکوفایل

مشکل تاچ آیفون X توسط اپل تایید شد، تعمیر رایگان

در دراز مدت ایرادهایی از برخی دستگاه ها یافت می شود که نیازمند اقدام جدی شرکت و اطلاع رسانی درباره آن است. آیفون X یکی از کم ایرادترین موبایل های این روزهاست ولی حالا مشکل تاچ آیفون X توسط اپل تایید شده و اپل برای کاربرانی که به این مشکل دچار شده اند تعمیر رایگان را در نظر گرفته است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

طبق اظهار نظر اپل ممکن است مشکل تاچ آیفون X به این صورت باشد که دستگاه به لمس های شما پاسخ ندهد و این به صورت متناوب تکرار شود. حتی مواردی وجود دارد که بدون لمس صفحه، برخی نقاط صفحه نمایش خود به خود تاچ می شود. این کاربران می توانند با مراجعه به مراکز خدمات اپل اقدام به تعویض رایگان ماژول نمایشگر خود بکنند. پیش از ارایه آیفون X به مراکز خدمات اپل باید از اطلاعات خود روی iTunes یا iCloud پشتیبان بگیرید.

دو سال پیش نیز همین مشکل برای آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس رخ داده بود که اپل فراخوان تعویض برای آن ها داد. به هر حال تعمیر رایگان خود یک قوت قلب بزرگ است اما امیدواریم که اگر آیفون X دارید و در کشورهایی بدون مرکز خدمات اپل زندگی می کنید این مشکل برای شما رخ ندهد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *