خانه / تکنولوژی / مشکل آنتن دهی آیفون Xs و آیفون Xs مکس احتمالا سخت افزاری باشد
کاکوفایل

مشکل آنتن دهی آیفون Xs و آیفون Xs مکس احتمالا سخت افزاری باشد

روزهای ابتدایی ارایه محصول جدید عموما عیب هایی از آن مشخص می شود. آیفون Xs و‌ آیفون Xs مکس چند روزی هست که به بازار عرضه شده اند و حالا شاهد بازگشت یک مشکل قدیمی در آیفون های جدید هستیم. گفته می شود مشکل آنتن دهی آیفون Xs و آیفون Xs مکس وجود دارد و احتمالا این یک مشکل سخت افزاری باشد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

چندین کاربر آیفون Xs و آیفون Xs مکس عنوان داشته اند در شرایطی که آیفون X آن ها به راحتی آنتن خوبی دارد، آیفون Xs یا آیفون Xs مکس جدیدشان مشکل آنتن دهی دارد. به صورت کلی آیفون Xs نسبت به آیفون X از نسل جدیدتر ارتباطات مخابراتی بهره می برد، پس نباید شاهد افت عملکرد باشیم ولی به نظر می رسد مشکل به دلیل تغییر سازنده مودم است. حتما می دانید که اپل کوالکام را از زنجیره تامین خود کنار گذاشته و اینتل را جایگزین آن کرده است. شاید مشکل آنتن دهی به این دلیل باشد.

همچنین این مشکل فقط در آنتن دهی مخابراتی وجود ندارد و به ارتباط وای فای نیز رسیده است. برخی کاربران با اتصال به شبکه وای فای ۵ گیگاهرتز مشکل دارند و این نیز مربوط به مودم اینتل خواهد بود. به عقیده برخی کارشناسان این یک مشکل سخت افزاری است فقط با اصلاح سخت افزاری برطرف خواهد شد. اگر به یاد داشته باشید ما در ترنجی به عدم تقارن لبه پایین آیفون Xs اشاره کرده بودیم و دلیل آن قرار گرفتن خط آنتن است، پس با این وجود زیبایی طراحی نمی توانسته در این زمینه اولویت آن ها بوده باشد.

به هر حال مشکل آنتن دهی یکی از قدیمی ترین مشکلات و مشهورترین آن ها هم هست، مشکل آنتن دهی آیفون ۴ و پاسخ تاریخی استیو جابز را به یاد دارید؟ «لطفا آیفون جدید را در دست چپ خود نگیرید!» نظر شما چیست؟ اگر با این قیمت ها به دنبال خرید آیفون های ۲۰۱۸ هستید، شاید بهتر باشد کمی صبر کنید!

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *