خانه / تکنولوژی / مشخصات گلکسی اس ۱۰ از نگاه ایوان بلاس مطابق شایعات قبلی است
کاکوفایل

مشخصات گلکسی اس ۱۰ از نگاه ایوان بلاس مطابق شایعات قبلی است

مشخصات حدودی درباره گلکسی اس ۱۰ (Galaxy S10) می دانیم. البته گلکسی اس ۱۰ سه عضو دارد و منظور ما در این مطلب احتمالا نسخه پلاس آن باشد. امروز یکی از منابع معتبر یعنی ایوان بلاس درباره گلکسی اس ۱۰ لب گشوده و مشخصاتی را عنوان می کند که شبیه به همان مواردی است که از قبل می دانستیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

اولین موضوعی که درباره پرچمدار بعدی سامسونگ می دانیم این است که نمایشگر گلکسی اس ۱۰ از نوع Infinity O خواهد بود، شاید دوربین زیر نمایشگر تا ۲۰۲۰ ارایه شود و همچنین این که گلکسی اس ۱۰ لایت بدون نمایشگر Infinity O ارایه می شود. ایوان بلاس نیز معتقد است که برای گلکسی اس ۱۰ (احتمالا پلاس) شاهد استفاده از نمایشگر Infinity O باشیم.

می گوییم احتمالا مدل پلاس است چون سه دوربین برای آن عنوان شده است. البته شاید لحظه آخری تصمیم عوض شده باشد و همانند آیفون Xs و آیفون Xs مکس هر دو دستگاه با دوربین یکسان ارایه شوند. دوربین یکسان اینجا یعنی دوربین سه گانه که در گلکسی اس ۱۰ پلاس قرار دارد، البته، احتمالا!

حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر از نوع اولتراسونیک موضوع دیگری است که انتظار آن را مدت هاست داریم. این نسل سریع تر از نسل اپتیکال به کار رفته در تمام نسخه هایی است که تا کنون دیدیم. در نهایت رابط کاربری One UI که تا کنون درباره آن زیاد خوانده ایم روی اندروید ۹ قرار خواهد گرفت.

نظر شما چیست؟ تقریبا روی صحبت ایوان بلاس نمی شود حرف زد اما او هم خیلی محتاط اظهار نظر کرده است.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *