خانه / تکنولوژی / مشخصات دوربین چهارگانه گلکسی ای ۹ اس (Galaxy A9s)‌ لو رفت
کاکوفایل

مشخصات دوربین چهارگانه گلکسی ای ۹ اس (Galaxy A9s)‌ لو رفت

حدودا دو هفته پیش بود که در ترنجی خواندیم مشخصات دوربین چهارگانه سامسونگ گلکسی A9 Star Pro لو رفت. حالا می دانیم که گلکسی A9 Star Pro احتمالا گلکسی ای ۹ اس (Galaxy S9s) نامیده شود و امروز پس از انتشار بنچمارک گلکسی ای ۹ اس (Galaxy A9s) شاهد انتشار تصویری نسبتا رسمی در توییتر ایوان بلاس هستیم که دوباره مشخصات دوربین چهارگانه گلکسی ای ۹ اس (Galaxy A9s)‌ را نشان می دهد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

همانطور که در تصویر اصلی مطلب می بینید، مشخصات دوربین چهارگانه سامسونگ گلکسی ای ۹ اس (Galaxy A9s) را می توان دقیقا همان مواردی دانست که ما چند هفته پیش شنیده بودیم. به عبارتی مشخصات دوربین چهارگانه Galaxy A9s را می توانید پایین تر بخوانید:

۱- دوربین اصلی ۲۴ مگاپیکسلی
۲- دوربین دوم تله ۱۰ مگاپیکسلی (احتمالا زوم ۲ برابر اپتیکال)
۳- دوربین سوم فوق عریض ۸ مگاپیکسلی (زاویه دید ۱۲۰ درجه)
۴- دوربین چهارم ۵ مگاپیکسلی برای ثبت عمق میدان (بخوانید نخودی!)

به اعتقاد سامسونگ هر چهار دوربین گلکسی ای ۹ اس مفید هستند و حداقل برای سه دوربین با سه اپتیک متفاوت می توانم من هم با آن ها هم عقیده باشم اما برای دوربین چهارم تشخیص عمق، خیر اینطور نیست! به هر حال نباید از یاد ببرید که همین حالا درصد بسیار بالایی از دوربین های دوگانه با دوربین دوم تشخیص عمق ارایه می شوند!

زاویه دید ۱۲۰ درجه ای با رزلوشن ۸ مگاپیکسلی نیز می تواند خیلی جذاب باشد اما به دلیل بسته بودن دیافراگمش شاید در شرایط نوری ضعیف عملکرد خوبی ارایه نکند.

نظر شما چیست؟ بازخورد کاربران به دوربین چهارگانه گلکسی ای ۹ اس را چطور متصور هستید؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *