خانه / تکنولوژی / مشخصات دوربین و نمایشگر خانواده گلکسی اس ۱۰ مشخص شد
کاکوفایل

مشخصات دوربین و نمایشگر خانواده گلکسی اس ۱۰ مشخص شد

در حالی که برخی برای دوربین اصلی گلکسی اس ۱۰ پلاس یک دوربین چهارگانه را گزارش می کنند امروز مشخصات دوربین و نمایشگر خانواده گلکسی اس ۱۰ مشخص شده و آن را نقض می کند. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

مشخصات دوربین خانواده گلکسی اس ۱۰

دوربین خانواده گلکسی اس ۱۰

دوربین خانواده گلکسی اس ۱۰

همانطور که می بینید، عنوان شده که گلکسی اس ۱۰ لایت و گلکسی اس ۱۰ با دوربین اصلی دوگانه و دوربین‌‌ سلفی تکی ارایه خواهد شد. این در حالی است که برای گلکسی اس ۱۰ پلاس دوربین اصلی سه گانه و دوربین سلفی دوگانه ‌‌عنوان می شود. این دقیقا مطابق همان چیزی است که ما از خانواده گلکسی اس ۱۰ انتظار داشتیم. برخی احتمال استفاده از دوربین ToF را در گلکسی اس ۱۰ پلاس بالا می دانند.

مشخصات نمایشگر خانواده گلکسی اس ۱۰

نمایشگر خانواده گلکسی اس ۱۰

نمایشگر خانواده گلکسی اس ۱۰

همچنین برای نمایشگر خانواده گلکسی اس ۱۰ نسل جدید پنل Super AMOLED سری M9 عنوان می شود که طبق انتظار ما، نمایشگر هر سه عضو خانواده گلکسی اس ۱۰ با رزلوشن ۲K+ یا همان QHD+ ارایه خواهد شد. نمایشگر گلکسی اس ۱۰ لایت ۵.۸ اینچی (برابر با گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۸) است که برخلاف دو عضو دیگر، نمایشگر آن تخت خواهد بود. همچنین نسبت تصویر آن کمی متفاوت تر و ۱۸٫۵:۹ است.

نمایشگر گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ پلاس هر دو با دو لبه خمیده و نسبت تصویر کمی عریض تر ۱۹:۹ ارایه می شود. هنوز درک دلیل تفاوت نسبت تصویر مدل لایت برای من عجیب است.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید خانواده گلکسی اس ۱۰ بتوانند متقاعدکننده ظاهر شوند؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *