خانه / تکنولوژی / مدل عددی گلکسی نوت ۹ تایید شد: سامسونگ SM-N960
کاکوفایل

مدل عددی گلکسی نوت ۹ تایید شد: سامسونگ SM-N960

شایعات زیادی درباره گلکسی نوت ۹ (Galaxy Note 9) در ترنجی خوانده ایم. تقریبا می توانیم حدس بزنیم که با چه پرچمداری برای نیمه دوم سال ۲۰۱۸ سامسونگ رو به رو خواهیم بود. یکی از مواردی که عموما اولین بار درباره دستگاه های جدید لو می رود، مدل عددی آن هاست اما خب به هر حال درباره گلکسی نوت ۹ اینطور نبود. امروز به صورت غیر رسمی مدل عددی گلکسی نوت ۹ تایید شد و احتمالا سامسونگ SM-N960 خواهد بود.

سامسونگ SM-N960

سامسونگ SM-N960

همانطور که در سند لو رفته بالا می بینید، نام شماره ساخت های متفاوت گلکسی نوت ۹ با شماره مدل سامسونگ SM-N960 دیده می شود. خب مشخصا وقتی شماره مدل گلکسی نوت ۸ سامسونگ SM-N950 است و نسل های پیش نیز با یک روال قابل پیشینی نام گذاری شده اند، پس می توان گفت که این یک موضوع کاملا قابل پیش بینی و موضوع عجیبی نیست.

تا کنون جذاب ترین شایعه گلکسی نوت ۹ را می توان این دانست که شاید باتری گلکسی نوت ۹ بین ۳۸۵۰ تا ۴۰۰۰ میلی آمپری باشد و پس از آن قطعا اینکه حداقل حافظه گلکسی نوت ۹ برابر ۱۲۸ گیگابایت خواهد بود و تایید حافظه رم ۸ گیگابایت می تواند جذاب ترین ها باشندرنگ های گلکسی نوت ۹ هم مشخص شده که ۵ رنگ از جمله قهوه ای خواهد بود.

در ترنجی خواندیم که تاریخ معرفی گلکسی اس ۱۰ و گلکسی نوت ۹ زودتر از انتظار خواهد بود و پس از آن دیدیم تاریخ معرفی گلکسی نوت ۹ احتمالا ۱۸ مرداد باشد. این یعنی تقریبا ۵۰ روز دیگر باید شاهد رونمایی از گلکسی نوت ۹ باشیم. نظر شما چیست؟ گلکسی نوت ۹ می تواند دستگاه جذابی باشد؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *