خانه / تکنولوژی / مدل عددی خانواده گلکسی اس ۱۰ بار دیگر لو رفت
کاکوفایل

مدل عددی خانواده گلکسی اس ۱۰ بار دیگر لو رفت

یک ماه پیش بود که در ترنجی خواندیم سامسونگ SM-G970 مدل عددی خانواده گلکسی اس ۱۰ خواهد بود. ما می دانیم که خانواده گلکسی اس ۱۰ حداقل ۳ عضو و نیم (برای گلکسی اس ۱۰ پلاس ۵G) دارد. امشب دوباره مدل عددی خانواده گلکسی اس ۱۰ بار دیگر لو رفته است که در ادامه با یک کانسپت از گلکسی اس ۱۰ به صورت ادغامی آن را بررسی می کنیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

مدل عددی خانواده گلکسی اس ۱۰

مدل عددی خانواده گلکسی اس ۱۰

چیزی که تقریباً درباره آن مطمئن بودیم این است که خانواده گلکسی اس ۱۰ با مدل عددی SM-G97X معرفی خواهند شد. پیش از این نسخه عادی عدد صفر به جای ایکس و نسخه پلاس عدد ۵ به جای ایکس را داشتند. حالا یک مدل در این میان که با عدد ۳ اضافه شده است. مشخص نیست که سامسونگ می‌خواهد دقیقاً چه راهبردی داشته باشد اما پیش از این در ترنجی خواندیم که وضعیت کلی سه عضو خانواده گلکسی اس ۱۰ به صورت زیر است که نسخه ۵G به آنها اضافه می‌شود:

۱- مدل SM-G970 با نمایشگر ۵٫۸ اینچی تخت و دوربین اصلی تکی
۲- مدل SM-G973 با نمایشکر ۵٫۸ اینچی دو لبه خمیده و دوربین اصلی دوگانه
۳- مدل SM-G975 با نمایشگر ۶٫۴۴ اینچی و نمایشگر دو لبه خمیده با دوربین اصلی سه گانه

۴- شماره ۳ همراه با پشتیبانی از شبکه ۵G

در شایعه جدید انتهای مدل های ذکر شده حروف F و U قرار دارد. پیش از این سامسونگ مدل های F را با چیپست اگزینوس و مدل های U را با چیپست اسنپدراگون عرضه می کرد. امروز صبح شاهد معرفی رسمی چیپست اگزینوس ۹۸۲۰ با معماری ۸ نانومتری بودیم. احتمالاً مدل های F با این چیپست و مدلهای U با چیپست اسنپدراگون ۸۱۵۰ به بازار معرفی شود. البته اگر چیپست کوالکام بخواهد ۷ نانومتری باشد اوضاع کمی پیچیده می‌شود.

اما درباره طرح مفهومی که این روزها بر اساس شایعات مدام به روز می‌شود می‌توان گفت که جدیدترین نسخه طرح مفهومی گلکسی اس ۱۰ را به عنوان تصویر اصلی مطلب می بینید. در این تصویر گلکسی اس ۱۰ با سوراخ نمایشگر یا نمایشگر Infinity O که بریدگی آن در سمت چپ و کمی بزرگتر قرار دارد، می بینیم.

نظر شما چیست؟ گلکسی اس ۱۰ می تواند ستاره درخشان اکوسیستم اندروید در سال ۲۰۱۹ باشد یا کم کم به سرنوشت ال جی، سونی و اچ تی سی دچار می شود؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *