خانه / دنیای خودرو / مدل‌های جدید تویوتا کمری ۲۰۱۸
کاکوفایل

مدل‌های جدید تویوتا کمری ۲۰۱۸

مدل‌های جدید تویوتا کمری 2018

در حالیکه تویوتا کمری ۲۰۱۸ برای اولین بار در نمایشگاه خودرویی دیترویت در آمریکا به نمایش درآمد، خودروساز ژاپنی در پیش نمایش این خودرو دو مدل مدلیستا و TRD را ارائه داد.
به گزارش عصر ایران به نظر می‌رسد گزینه‌های بصری دو مدل مدلیستا و TRD تنها در ژاپن ارائه شود، اما انتظار می رود بازارهای جهانی به زودی به یک مدل پر گزینه از مدل‌های TRD دسترسی پیدا کنند.

مدل‌های جدید تویوتا کمری 2018

مدل TRD از لحاظ بصری تغییریافته و در نمای جلو دارای اصلاحات ویژه‌ای است. از تغییرات این قسمت می‌توان به پنجره مشبک و ضربه‌گیرهای متمایز اشاره کرد. جلو پنجره و ضربه‌گیرها کمی به سمت جلو آمده و به چراغ‌های افقی روزتاب مجهز شده‌اند. همچنین در این خودرو شاهد رکاب‌های جانبی و نوارهای جانبی و تغغیر ظاهر چرخ‌ها هستیم.

مدل‌های جدید تویوتا کمری 2018

اما مدلیستا کمی پیچیده‌تر و ماهرانه‌تر از مدل TRD ساخته شده و می‌توان ظرافت بیشتری را در جلو پنجره، رکاب‌ها و چرخ‌های آن دید.

مدل‌های جدید تویوتا کمری 2018

تویوتا کمری ۲۰۱۸ تنها به شکل هیبریدی در ژاپن ارائه می‌شود و به یک موتور ۲٫۵ لیتری مجهز است. اما مشتریان دیگر نقاط جهان مانند آمریکا می‌توانند بین یک موتور ۲٫۵ لیتری چهارسیلندر و ۳٫۵ لیتری V6 یک مدل را با توجه به نیاز خود انتخاب کنند.

مدل‌های جدید تویوتا کمری 2018

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *