خانه / دنیای خودرو / مجوز پیش‌فروش ۵ نوع خودرو برای آرین موتور صادر شد
کاکوفایل

مجوز پیش‌فروش ۵ نوع خودرو برای آرین موتور صادر شد

به گزارش چرخان، وزارت صنعت که در ماه‌های اخیر رویه جدیدی را در پیش گرفته و نسبت به نمایندگی‌های رسمی واردات خودروهای خارجی قوانینی را اعمال کرده است، در جدیدترین مجوزی که صادر کرده شرکت آرین موتور را مجاز به واردات ۵ مدل خودرو کرده و تعداد هر کدام را مشخص نموده است.

طبق اعلام این وزارتخانه، پیش‌فروش محصولات زیر به تعداد اعلام شده برای آرین موتور مجاز بوده و مشتریان می‌توانند با توجه به این مصوبه نسبت به خرید این خودروها اقدام کنند:

۱۴۵ دستگاه خودروی Qutlander type 5 مدل ۲۰۱۸، ASX TYPE4 مدل ۲۰۱۸ به تعداد ۲۱۱ دستگاه، MIRAGE مدل ۲۰۱۸ به تعداد ۱۳۵ دستگاه، Lancer مدل ۲۰۱۸ به تعداد ۱۸۶ دستگاه و QUTLANDER PHEV به تعداد ۷۲ دستگاه

به طور کلی آرین موتور مجاز است طبق این مصوبه ۷۴۹ دستگاه خودرو وارد کشور کند که می‌بایست قوانین و مصوبات وزارت صنعت در زمینه واردات خودروها اعمال شود. طبق اطلاعیه صادر شده توسط وزارت صنعت، ثبت سفارش این خودروها در دی‌ماه صورت گرفته است و واردات آنها از این پس بدون مشکل خواهد بود.

همچنین وزارت صنعت در این اطلاعیه اعلام کرد که کیان موتور وارنا مجاز به واردات ۵۰۰ دستگاه از خودروی BORGWARD BX۵ شده است که در مورد این شرکت نیز تمامی قوانین مصوب شده در این وزارت‌خانه لازم‌الاجرا بوده و می‌بایست نسبت به اعمال آنها اقدام شود. ثبت سفارش وارنا نیز در بهمن ماه صورت گرفته است.

بیشتر بخوانید:

گزارش اختصاصی چرخان از تست درایو میتسوبیشی اوتلندر PHEV

نوشته مجوز پیش‌فروش ۵ نوع خودرو برای آرین موتور صادر شد اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *