خانه / دنیای خودرو / لیست قیمت جدید خودروهای ایران‌خودرو در ماه پایانی سال ۹۶
کاکوفایل

لیست قیمت جدید خودروهای ایران‌خودرو در ماه پایانی سال ۹۶

به گزارش چرخان، با ورود به اسفندماه که آخرین ماه از سال بوده و نقطه اوج خرید و فروش خودرو نیز محسوب می‌شود لیست قیمت کارخانه‌های خودروسازی نیز مورد توجه رسانه‌ها و مردم قرار می‌گیرد و این موضوع به تیتر اول بسیاری از رسانه‌ها تبدیل می‌شود که ما نیز در چرخان به این موضوع می‌پردازیم و آخرین لیست قیمت ارائه‌شده توسط ایران‌خودرو را که در نمایندگی این شرکت قابل ارائه است، تقدیم نگاه شما عزیزان می‌کنیم.

وانت آریسان اولین خودروی ایران‌خودرو در این لیست است که با قیمت ۲۸ میلیون و ۸۱۸ هزار تومان به مشتریان عرضه می‌شود.

پژو ۴۰۵ بنزینی با قیمت ۳۰ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان به مشتریان تحویل داده می‌شود. پژو ۴۰۵ دوگانه‌سوز با قیمت ۳۲ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان به مشتریان عرضه می‌شود. پژو ۴۰۵ مدل slx و ۱۶ سوپاپ با قیمت ۳۲ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان در نمایندگی‌های این شرکت قابل عرضه است.

پژو پارس سال بنزینی با قیمت ۳۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به مشتریان عرضه می‌شود. پژو پارس سال دوگانه سوز با قیمت ۳۹ میلیون و ۴۵۵ هزار تومان به مشتریان تحویل داده می‌شود. پژو پارس سال اتوماتیک با قیمت ۴۹ میلیون و ۸۳۴ هزار تومان در اسفند ۹۶ توسط این شرکت عرضه می‌شود.

البته مدلهای دیگر این خودرو نیز وجود دارد که به دلیل عدم اهمیت و کم‌طرفدار بودنشان از اعلام قیمتشان صرف نظر می‌کنیم.

 

پژو ۲۰۶

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با امکانات و آپشن‌های مختلف با قیمت ۳۳ میلیون و ۷۷۹ هزار تومان در نمایندگی ایران‌خودرو به فروش می‌رسد. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز با امکانات و آپشن‌های متنوع با قیمت ۳۹ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان در نمایندگی ایران‌خودرو قابل خریداری است.

پژو ۲۰۶ صندوقدار دیگر خودرو از خانواده ۲۰۶ است که با امکانات مختلف و آپشن‌های گوناگونی که برای آن در نظر گرفته شده است با قیمت ۳۹ میلیون و ۷۹۲ هزار تومان توسط نمایندگی‌های ایران‌خودرو به فروش می‌رسد.

 

پژو 207 هاچ بک

اگر از طرفداران پژو ۲۰۷ هستید نیز باید بدانید که مدل دستی این خودرو با آپشن‌های گفته شده در چرخان، با قیمت ۴۲ میلیون و ۸۳۴ هزار تومان به مشتریان تحویل داده می‌شود. همچنین قیمت مدل اتوماتیک این خودرو ۴۹ میلیون و ۴۳۴ هزار تومان تعیین شده است.

اگر منتظر قیمت خانواده سمند هستید نیز باید بدانید که قیمت این خودروی ملی تغییر چندانی نسبت به بهمن نکرده است.

 

سمند ال‌ایکس سال پایه بنزینی مالتی‌پلکس با قیمت ۳۱ میلیون و ۳۰۵ هزار تومان به مشتریان در نمایندگی‌های ایران‌خودرو تحویل داده می‌شود.

سمند ای‌اف۷ پایه گازسوز نیز با قیمت ۳۳ میلیون و ۶۲۸ هزار تومان به مشتریان ایران‌خودرو تحویل داده می‌شود. همین خودرو با مخزن ۱۰۰ لیتری قیمتی معادل ۳۴ میلیون و ۱۲۹ هزار تومان دارد .

سمند ای‌اف۷ پایه بنزینی نیز با قیمتی در حدود ۳۲ میلیون تومان به مشتریان این گروه خودروساز ایرانی ارائه می‌شود. سمند سورن با موتور ای‌اف۷ نیز یکی دیگر از خودروهای پرفروش خانواده سمند است که با قیمت ۳۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

سورن توربوشارژ نیز با قیمت ۳۹ میلیون و ۴۳۷ هزار تومان دیگر خودرو از خانواده سمند است که توسط ایران‌خودرو فروخته می‌شود.

خانواده رنو دیگر خانواده محصولات ایران‌خودرو است که دارای تنوع بسیار زیادی بوده و قیمت آنها نیز تغییرات خاصی نسبت به ماه گذشته نداشته است.

تندر90 پلاس ایران‌خودرو

تندر ۹۰ اولین خودرو از خانواده رنو است که با گیربکس معمولی ارائه شده و قیمتی در حدود ۳۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان دارد.

تندر ۹۰ با گیربکس جدید نیز با قیمتی در حدود ۳۹ میلیون و نهصد هزار تومان در نمایندگی ایران‌خودرو قابل خریداری است.  تندر ۹۰ پلاس دستی نیز با قیمت ۴۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و مدل اتوماتیک آن با قیمت ۴۹ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان در نمایندگی‌های این شرکت خودروسازی قابل خرید است.

تندر پیکاب یکی دیگر از محصولات با برند رنو در ایران‌خودرو، ۳۵ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان قیمت خورده و در نمایندگی‌های ایران‌خودرو قابل ارائه خواهد بود.

 

رنو کپچر که دارای ۴نوع مختلف است نیز با قیمتی در حدود ۱۳۰ تا ۱۳۲ میلیون تومان در انواع مدل‌های مختلف، به مشتریان ایران‌خودرو عرضه می‌شود. این خودرو در ماههای اخیر نوسان کمی را تجربه کرده است.

رانا که یکی از خودروهای ملی کشور محسوب می‌شود نیز با قیمت ۳۶ میلیون و ۶۰۷ هزار تومان در اسفندماه ۹۶ توسط نمایندگی‌های ایران‌خودرو قابل عرضه خواهد بود.

 

دناپلاس

یکی دیگر از خودروهای ملی ایران‌خودرو خودروی دنا است که در مدل ساده و معمولی با قیمت ۴۲ میلیون و ۷۰۷ هزار تومان به مشتریان عرضه می‌شود. مدل پلاس همین خودرو نیز در مدل ساده با قیمت ۴۸ میلیون و ۴۳۴ هزار تومان قیمت‌گذاری‌شده و مدل توربوشارژ این خودرو با قیمت ۵۲ میلیون و ۸۳۸ هزار تومان در نمایندگی‌های ایران‌خودرو قابل معامله خواهد بود.

 

هایما اس۷ و هایما اس۵ دیگر خودروهای تازه واردی هستند که در ماههای اخیر تولیدات آنها در ایران افزایش یافته و قیمت جدید این دو خودرو برای اسفند ۹۶ به ترتیب در حدود ۹۵ میلیون تومان و ۹۰ میلیون تومان تعیین شده است.

دانگ فانگ H30 کراس اوور دیگر خودروی ایران‌خودرو است که با قیمت ۴۵ میلیون و ۴۵۸ هزار تومان در نمایندگی این شرکت قابل خریداری است.

 

ایران‌خودرو ویتارا

ایران‌خودرو برای دو مدل سوزوکی موجود خود تغییرات چندانی نداشته و سوزوکی ویتارا دستی را با قیمت ۱۳۹ میلیون تومان و مدل اتوماتیک این خودرو را با قیمت ۱۴۷ میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌کند.

 

و آخرین بخش از قیمت خودروهای ایران‌خودرو، خودروهای مربوط به شرکت ایکاپ است که در روزهای اخیر سروصدای زیادی نیز به پا کرده است. پژو ۳۰۱ وارداتی با قیمت ۹۵ میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌شود. پژو ۵۰۸ دیگر خودروی وارداتی این شرکت است که در مدل ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ قیمتی معادل ۲۱۹ میلیون تومان دارد ولی مدل ۲۰۱۶ این خودرو با تخفیف ۲۰ میلیون تومانی به مشتریان عرضه می‌شود.

 

نوشته لیست قیمت جدید خودروهای ایران‌خودرو در ماه پایانی سال ۹۶ اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *