خانه / تکنولوژی / لو رفتن تصاویر ۳ بعدی گلکسی اس ۹ در برنامه رسمی Unpacked 2018
کاکوفایل

لو رفتن تصاویر ۳ بعدی گلکسی اس ۹ در برنامه رسمی Unpacked 2018

سامسونگ اخیرا اقدام به انتشار نرم افزار Unpacked 2018 در پلی استور کرده است اما ظاهرا شاهد حضور تصاویر ۳ بعدی پرچمدار بعدی این شرکت در این برنامه هستیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

همانطور که گفتیم سامسونگ برنامه Unpacked 2018 را در پلی استور منتشر کرده است اما موضوع جالبی که شاید تمامی طرفداران سامسونگ را به وجد بیاورد این است که کمپانی سامسونگ تصاویر ۳ بعدی گلکسی اس ۹ را در این برنامه قرار داده است. البته دستیابی به این تصاویر به راحتی نیست و یکی از کاربران Reddit توانسته به این تصاویر دست پیدا کند.

در تصاویر منتشر شده نسخه بنفش رنگی نیز از گلکسی اس ۹ وجود دارد که این سوال را به وجود می‌آورد که، آیا باید شاهد رنگ بندی جدید در پرچمدار امسال سامسونگ باشیم؟ همچنین تغییرات دیگری نیز مانند اسپیکر دوتایی در این تصاویر مشاهده می‌شود.

سنسور اثر انگشت از بغل دوربین به زیر دوربین، همانند A8 2018 آمده است و سنسور تشخیص زبان قلب و فلش در کنار دوربین مانده‌اند می‌باشد. اما موضوع جالب این است که قرار بود تا گلکسی اس ۹ همانند نوت ۸ از دوربین دوگانه برخوردار باشد تا قادر به ثبت تصاویر بوکه نیز باشد اما شاید همانند گوگل پیکسل ۲ به صورت نرم افزاری نیز بتوانید تصاویر بوکه ثبت کنید.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *