خانه / دنیای خودرو / لامبورگینی اوروس برای رکوردشکنی به نوربرینگ می‌رود!
کاکوفایل

لامبورگینی اوروس برای رکوردشکنی به نوربرینگ می‌رود!

رکوردهای لامبورگینی به یک وسواس عجیب برای مسئولان این کمپانی ایتالیایی تبدیل شده و حالا مشتاقانه منتظر رکوردشکنی شاسی‌بلند اوروس در پیست نوربرینگ هستند. آخرین رکورد شکنی لامبورگینی در پیست نوربرینگ با مدل Huracan بود و خیلی زود برای پورشه ۹۱۱ GT2 RS خط نشان کشید.

اما این پایان داستان رکوردشکنی‌های لامبورگینی نیست و این شرکت در بهار سال ۲۰۱۸ با مدل اوروس رکورد سریعترین شاسی‌بلند جهان را جابجا خواهد کرد. بهترین زمان پیمایش پیست نوربرینگ توسط یک شاسی‌بلند را مدل Stelvio Quadrifoglio کمپانی آلفارومئو؛ با زمان ۷ دقیقه و ۷.۵۷ ثانیه در اختیار دارد.

آقای Maurizio Reggiani به عنوان رئیس بخش تحقیقات و توسعه لامبورگینی؛ در مصاحبه‌ای گفته است: «اوروس بهار سال ۲۰۱۸ به نوربرینگ خواهد رفت. سوپر شاسی‌بلند ما به دلیل شرایط بهتر آب و هوایی در فصل بهار آزمایش شده و ما منتظر شکست رکورد Stelvio هستیم!»

هنگامی که از او پرسیده شد که برگه برند لامبورگینی در برابر آلفارومئو چیست؟ او با لبخند پاسخ داد که شاسی‌بلند لامبورگینی ۶۵۰ اسب‌بخار قدرت داشته و به راحتی کار خود را انجام می‌دهد!

یکی دیگر از رقبای Stelvio مدل Cayenne Turbo S E-Hybrid از کمپانی پورشه است؛ اما باید توجه داشت که کمپانی‌های پورشه و لامبورگینی جزئی از امپراتوری بزرگ فولکس‌واگن بوده و پیروزی‌های آنها خیلی عجیب و شگفت‌انگیز نیست!

اگر اوروس در پیست نوربرینگ موفق به رکوردشکنی شود؛ قیمت آن به ۲۰۰ هزار دلار خواهد رسید.

 

نوشته لامبورگینی اوروس برای رکوردشکنی به نوربرینگ می‌رود! اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *