خانه / تکنولوژی / قیمت گلکسی اس ۱۰ ارزان از گلکسی اس ۹ خواهد بود
کاکوفایل

قیمت گلکسی اس ۱۰ ارزان از گلکسی اس ۹ خواهد بود

شایعات خانواده گلکسی اس ۱۰ این روزها آنقدر زیاد شده است که تقریبا نمی توان آن ها را کنترل کرد. در جدیدترین شایعه منتشر شده می شنویم که قیمت گلکسی اس ۱۰ ارزان از گلکسی اس ۹ خواهد بود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا لیست قیمت و انتخاب های حافظه داخلی منتشر شده از خانواده گلکسی اس ۱۰ در بریتانیا را مرور کنیم.

گلکسی اس ۱۰ پلاس با حافظه داخلی ۱ ترابایت

همینطور که در جدول بالا می بینید، بازه قیمتی نسخه پایه گلکسی اس ۱۰ لایت تا نسخه کامل گلکسی اس ۱۰ پلاس ۸۱۵ یورو است! گلکسی اس ۱۰ لایت با تنها انتخاب ۱۲۸ گیگابایتی و قیمت ۷۴۵ یورویی ارایه می شود. گلکسی اس ۱۰ دو نسخه ۱۲۸ یا ۵۱۲ گیگابایتی دارد و گلکسی اس ۱۰ پلاس تا حافظه داخلی ۱ ترابایتی را ارایه می کند که قیمت ۱۵۶۰ یورویی دارد.

به صورت کلی اختلاف قیمت گلکسی اس ۱۰ با گلکسی اس ۹ وجود دارد اما خیلی نیست ولی نسبت به آیفون ها می توان گفت قیمت رقابتی تر است، حداقل در حافظه های برابر اینطور به نظر می رسد.

امشب در ترنجی دیدیم که مشخصات دوربین و نمایشگر خانواده گلکسی اس ۱۰ مشخص شد و تقریبا تصویر کاملی از خانواده گلکسی اس ۱۰ برای ما شکل گرفته است. نظر شما چیست؟ با این انتخاب ها و قیمت ها می توان به استقبال بیشتر نسبت به خانواده گلکسی اس ۹ امیدوار بود؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *