خانه / دنیای خودرو / قیمت هیوندای ولوستر ۲۰۱۹ اعلام شد
کاکوفایل

قیمت هیوندای ولوستر ۲۰۱۹ اعلام شد

از نیمه دوم سال ۲۰۱۸ هیوندای نسخه جدید ولوستر را برای تحویل به مشتریان در اختیار نمایندگی‌های خود در ایالات متحده آمریکا قرار خواهد داد. این شرکت اخیرا قیمت هیوندای ولوستر ۲۰۱۹ را اعلام کرده است. نسخه پایه این خودرو با قیمت ۱۸۵۰۰ دلار به فروش می‌رسد که البته خریدار باید ۸۸۵ دلار برای حمل این خودرو هزینه پرداخت کند. قیمت این خودرو نسبت به نسل گذشته با افزایش ۴۰۰ دلاری مواجه شده است.

نسخه پایه هیوندای ولوستر ۲۰۱۹ از موتور چهار سیلندر ۲.۰ لیتری با چرخه اتکینسون بهره می‌برد که قادر به تولید ۱۴۷ اسب بخار (۱۱۰ کیلووات) قدرت و ۱۷۹ نیوتون متر گشتاور است. خریدار می‌تواند این خودرو را با جعبه دنده ۶ سرعته دستی و یا گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک سفارش دهد. در این خودرو سه حالت رانندگی عادی، اسپرت و هوشمند در نظر گرفته شده است.

نسخه توربوشارژر هیوندای ولوستر ۲۰۱۹ با قیمت ۲۲۹۰۰ دلار به اضافه هزینه حمل به فروش می‌رسد. این نمونه به یک موتور ۱.۶ لیتری ۴ سیلندر مجهز شده است. این موتور قدرتی برابر با ۲۰۱ اسب بخار (۱۵۰ کیلووات) و گشتاوری برابر با ۲۶۴ نیوتون متر در اختیار راننده قرار می‌دهد.

هیوندای ولوستر ۲۰۱۹ توربوشارژر در نسخه پایه دارای گیربکس ۶ سرعته دستی است. خریدار می‌تواند این خودرو را با جعبه دنده اتوماتیک دو کلاچه ۷ سرعته نیز سفارش دهد که قیمت آن برابر با ۲۵۴۰۰ دلار است.

تمامی نسخه‌های هیوندای ولوستر ۲۰۱۹ به‌صورت استاندارد از تجهیزات ایمنی مناسبی بهره می‌برند. در این خودرو از سیستم‌ پیشگیری از تصادف از جلو و سیستم هشدار خروج از خط استفاده شده است.

خریدار می‌تواند به امکانات ایمنی بیشتری در هیوندای ولوستر ۲۰۱۹ دسترسی پیدا کند. این سیستم‌ها شامل سیستم هشدار تصادف از پشت و سیستم شناسایی نقاط کور است. در این خودرو به‌صورت سفارشی چراغ‌های LED در اختیار خریدار قرار می‌گیرد. در نسخه توربوشارژر سیستم صوتی Infinity برای خریدار در نظر گرفته شده است. راننده می‌تواند در این نسخه کروزکنترل تطبیقی را برای خودروی خود سفارش دهد.

در کابین این خودرو به‌صورت استاندارد یک نمایشگر ۷ اینچی قرار گرفته است که البته خریدار می‌تواند این خودرو را با صفحه نمایش ۸.۰ اینچی نیز تهیه کند. در نسخه سفارشی و نسخه توربوشارژر از ترکیب پارچه و چرم برای صندلی‌ها استفاده شده است.

اگر افراد خواهان خرید نسخه قوی‌تری از این خودرو باشند باید تا پایان سال جاری میلادی صبر کنند. نسخه N این خودرو به موتور چهار سیلندر توربوشارژر با حجم ۲.۰ مجهز شده که قدرتی برابر با ۲۷۵ اسب بخار (۲۰۵ کیلووات) تولید می‌کند. گشتاور این موتور برابر با ۳۵۳ نیوتون متر است. این نسخه به‌صورت انحصاری با گیربکس ۶ سرعته دستی عرضه می‌شود. در حال حاضر هیوندای قیمت این نسخه را اعلام نکرده است.

نوشته قیمت هیوندای ولوستر ۲۰۱۹ اعلام شد اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *