خانه / تکنولوژی / قیمت موبایل منعطف سامسونگ ۱۷۷۰ دلار است و آخر زمستان عرضه می شود
کاکوفایل

قیمت موبایل منعطف سامسونگ ۱۷۷۰ دلار است و آخر زمستان عرضه می شود

بامداد پنج شنبه هفته گذشته بود که نمایشگر سامسونگ Infinity Flex رسما معرفی شد. پس از مشخص شدن رزلوشن و نسبت تصویر نمایشگر منعطف سامسونگ Infinity Flex دیدیم که سامسونگ فکر می کند موبایل منعطف سامسونگ حداقل در مقیاس ۱ میلیون عدد تولید می شود. حالا پس از همه این ها مشخص شده است که قیمت موبایل منعطف سامسونگ ۱۷۷۰ دلار است و آخر زمستان عرضه می شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

می دانیم که چند روز پیش از سامسونگ اولین موبایل منعطف دنیا با نام FlexPai توسط Rouyu Technology با اسنپدراگون ۸۱۵۰ و قیمت ۱۳۰۰ دلار رسما معرفی شد. این دستگاه از ۱۳۰۰ دلار تا ۱۹۰۰ دلار قیمت می خورد. توجه داشته باشید که دیدگاه سامسونگ با Rouyu خیلی متفاوت است. آن ها نگاهشان به یک تبلت است که به بیرون تا می شود. این وقتی وقتی دستگاه بسته است، همان نمایشگر اصلی در نقش نمایشگر اصلی نقش ایفا می کند اما سامسونگ در نظر دارد که یک نمایشگر دوم تخت روی پشت نمایشگر منعطف قرار بگیرد و تبلت منعطف به داخل تا شود، حالا زمانی که تبلت بسته است، نمایشگر دوم در نقش موبایل وارد می شود.

نمایشگر سامسونگ Infinity Flex

نمایشگر سامسونگ Infinity Flex

سامسونگ قیمت معادل ۱۷۷۰ دلار را برای موبایل منعطف خود در نظر گرفته است و ماه مارس یعنی پایان زمستان سال جاری به بازار عرضه خواهد شد. شاید فکر کنید که فاکتور قیمت می تواند در فروش تاثیر بگذارد اما با توجه به تعداد محدود عرضه احتمالا فاکتور عرضه و تقاضا به شکلی رقم بخورد که اساسا قیمت دومین یا سومین فاکتور با اهمیت برای خریداران موبایل منعطف سامسونگ باشد!

نظر شما چیست؟ فکر می کنید ۱۷۷۰ دلار قیمتی باشد که شاید تابستان سال بعد سامسونگ بخواهد موبایل منعطف خود را در مقیاس تجاری گسترده ارایه کند؟ به راستی چه خانواده ای بهتر از خانواده گلکسی نوت برای باز تعریف استفاده از تبلت و موبایل در یک دستگاه منعطف؟!

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *