خانه / دنیای خودرو / قیمت خودروهای کیاموتورز در بازار و نمایندگی چقدر است؟ (اسفند ۹۶)
کاکوفایل

قیمت خودروهای کیاموتورز در بازار و نمایندگی چقدر است؟ (اسفند ۹۶)

به گزارش چرخان، بازار خودروهای خارجی این روزها دستخوش تغییرات زیادی می‌شود و مشتریان به دلیل وجود نوسان‌های بسیار زیاد کمتر به سمت این بازار تمایل دارند و منتظرند تا ببینند سرانجام دعوای دیوان عدالت و وزارت صنعت به کجا خواهد انجامید تا بحث تعرفه واردات خودروهای خارجی مشخص شده و بازار به ثبات برسد. اما به هر ترتیب فعالان بازار خودرو هنوز اندک معاملاتی را در دفترشان ثبت می‌کنند که باعث تفاوت قیمت خودروها در بازار و نمایندگی می‌شود. در ادامه به گزارشی از تفاوت قیمت محصولات کیاموتورز در در دو بازار می‌پردازیم.

کیاموتورز

کیا پیکانتو

کیا پیکانتو اولین خودرویی است که به آن می‌پردازیم. این خودرو با مدل ۲۰۱۷ در بازار با قیمت ۱۰۳ میلیون تومان فروخته می‌شود. طبق بررسی‌ها، نمایندگی کیا در ایران  این خودرو را عرضه نمی‌کند.

کیا ریو صندوقدار مدل ۲۰۱۷ دیگر خودرو از برند کیاموتورز است که در بازار با قیمت ۱۳۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد و نمایندگی کیاموتورز در ایران با قیمت ۱۱۰ میلیون تومان این خودرو را به فروش می‌رساند.

کیا ریو هاچبک مدل فول ۲۰۱۷ دیگر خودرویی است که در بازار با قیمت ۱۳۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد و قیمت نمایندگی این خودرو نیز همانند مدل صندوقدارش ۱۱۰ میلیون تومان است.

کیا اسپورتیج فول نیوفیس که این روزها سروصدای در بازار کشور به پا کرده است در بازار با قیمت ۳۲۰ میلیون تومان معامله شده و قیمت نمایندگی این خودرو نیز ۲۸۰ میلیون تومان تعیین شده است.

کیا سراتو ۲.۰ مدل ۲۰۱۷ نیز با ۱۸۶ میلیون تومان در بازار آزاد قابل خرید است و قیمت نمایندگی این خودرو ۱۴۵ میلیون تومان تعیین شده است. نوع دارای رادار این خودرو در بازار آزاد با نقدینگی ۱۹۲ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. قیمت نمایندگی این خودرو در دسترس نیست.

کیا کارنز یکی دیگر محصولات کیاموتورز است که با قیمت ۱۹۹ میلیون تومان در بازار آزاد معامله می‌شود. قیمت نمایندگی کیا کارنز چیزی در حدود ۱۶۸ میلیون تومان است.

کیاموتورز

کیا اپتیما فول جی‌تی در بازار آزاد با قیمت ۲۴۳ میلیون تومان و همین خودرو با مدل ۲۰۱۷ و دارای رادار با قیمت ۱۹۲ میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌شود. قیمت نمایندگی برای این دو خودرو موجود نیست.

آخرین خودروی مورد بررسی در این گزارش نیز کیا سورنتو است که در مدل ۲.۴ فول با قیمت ۳۳۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. کیا سورنتو ۲.۴ فول جی‌تی نیز با قیمت ۳۵۷ میلیون تومان در بازار آزاد خرید و فروش می‌شود و قیمت نمایندگی این خودرو ۳۰۳ میلیون تومان است.

بدیهی است که با توجه به راکد بودن بازار قیمت‌های گفته شده احتمالا قیمت پایینی به نظر برسند و یا اینکه قیمتهای پایین‌تر از این لیست نیز یافت شود.

 

بیشتر بخوانید: طرح بازدید رایگان قبل از سفر نوروز ۹۷ نمایندگی رسمی کیاموتورز در ایران

نوشته قیمت خودروهای کیاموتورز در بازار و نمایندگی چقدر است؟ (اسفند ۹۶) اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *