خانه / دنیای خودرو / قیمت خودروهای خارجی کارکرده در بازار تهران چقدر است؟ (بهمن ۹۶)
کاکوفایل

قیمت خودروهای خارجی کارکرده در بازار تهران چقدر است؟ (بهمن ۹۶)

به گزارش چرخان، بازار خودروهای خارجی کارکرده در تهران این روزها شاهد کاهش مشتریان است و بسیاری از خودروها که مدل صفرشان دچار افزایش قیمت زیادی شده، افزایش قیمت زیادی داشته‌اند ولی به نسبت خودروی صفر دارای قیمت خوبی هستند که باعث شده مشتریان بازار خودروهای خارجی کارکرده بیشتر از خودروهای صفر باشد.

در ادامه گزارش قیمت خودروهای خارجی کارکرده را مشاهده می‌کنید که به دلایل مختلف از جمله تصادف، لکه رنگ، مشکل فنی و یا عجله مالک برای فروش قیمت‌های پایینی دارند و به نسبت خودروهای صفر، از جذابیت خرید بیشتری برخوردار هستند. در این گزارش سعی شده است که قیمت‌های خوب بازار آورده شود.

در بازار خودروهای کارکرده خارجی هیوندای کوپه مدل ۲۰۰۸ با کارکرد ۱۸۰ هزار کیلومتر با قیمت ۵۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد. کیا سراتو مدل ۲۰۱۷ با کارکرد ۴۳۰۰ کیلومتر با قیمت ۱۸۶ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. پورشه ماکان مدل ۲۰۱۷ با کارکردی در حدود ۱۰ هزار کیلومتر با قیمت ۹۸۰ میلیون تومان به مشتری عرضه شده است.

هیوندای وراکروز از دیگر خودروهای عرضه شده در بازار است که با مدل ۲۰۱۱ و ۱۰۰ هزار کیلومتر با قیمت ۲۲۰ میلیون تومان برای فروش گذاشته شده است. همچنین پروتون جن تو ۲۰۰۸ با کارکرد ۱۳۰ هزار کیلومتر با قیمت جالب ۲۷ میلیون تومان قابل خرید است. پورشه پانامرا توربو با مدل ۲۰۱۲ و کارکرد ۳۹ هزار کیلومتر، ۹۵۰ میلیون تومان برای مشتری آب می‌خورد که به نسبت مدل‌های جدیدتر بسیار عدد خوبی است.

کیا اسپورتیج آخرین خودرویی است که در این گزارش مشاهده شده که با کارکرد ۱۸ هزار کیلومتر در مدل ۲۰۱۶ با قیمت ۲۲۰ میلیون تومان به مشتریان عرضه شده است.

نوشته قیمت خودروهای خارجی کارکرده در بازار تهران چقدر است؟ (بهمن ۹۶) اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *