خانه / دنیای خودرو / قیمت جدید و رسمی همه محصولات خانواده سمند مشخص شد + جزئیات
کاکوفایل

قیمت جدید و رسمی همه محصولات خانواده سمند مشخص شد + جزئیات

سمند

گروه خودروسازی ایران‌خودرو که این روزها در بخشنامه‌های مختلف نسبت به اعلام قیمت جدید محصولاتش فعال بود و بسیاری از محصولات بالای ۴۵ میلیون تومان را افزایش داده بود دقایقی قبل لیست قیمت بسیاری از محصولات پرتیراژ خود را اعلام کرد که افزایش قیمت صورت گرفته نسبت به پیش بینی‌ها کمتر بوده است. در این خبر جزئیات افزایش قیمت محصولات خانواده سمند تقدیم نگاهتان می‌شود.

به گزارش چرخان، شرکت خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌های جداگانه از قیمت جدید محصولات پرتیراژ خود رونمایی کرد که طبق مشاهدات اولیه به نظر می‌رسد که تلاش‌های وزارت صنعت برای کاهش اندک قیمت‌ها مثمر ثمر بوده و از افزایش قیمت‌های ۷۰-۸۰ درصدی محصولات خبری نیست.

در اولین اطلاعیه صادر شده قیمت تمام محصولات خانواده سمند این گروه خودروسازی به شرح زیر تغییر کرده است:

سمند ال ایکس سال بنزینی مالتی پلکس با کیسه هوای راننده و سرنشین و رینگ فولادی و یورو۴ بهینه با قیمت جدید ۴۳۵,۹۷۳,۰۰۰ تومان به مشتریان عرضه می‌شود.

سمند ال ایکس EF7 پایه گازسوز مالتی پلکس با کیسه هوای راننده و سرنشین و رینگ فولادی و یورو۴ با قیمت ۴۶۹,۰۸۱,۰۰۰ به مشتریان عرضه خواهد شد.

سمند ال ایکس EF7 پایه گازسوز مالتی پلکس با مخزن ۱۰۰ لیتری و کیسه هوای راننده و سرنشین و رینگ فولادی و یورو۴ با قیمت جدید ۴۷۶,۰۳۴,۰۰۰ تومان درج قیمت شده است.

سمند ال ایکس EF7 بنزینی با کیسه هوای راننده و سرنشین و رینگ فولادی و یورو۴ نیز با قیمت جدید ۴۴۶,۴۰۹,۰۰۰ تومان به مشتریان فروخته خواهد شد.

گفتنی است که تمام تعهدات جدید این شرکت در پاییز و زمستان سال جاری با نرخ جدید تحویل مشتریان خواهد شد و همچنین گفتنی است که به گفته مدیرعامل ایران‌خودرو به زودی شاهد عرضه طرح‌های فروش متنوع برای محصولات مذکور خواهیم بود.

نوشته قیمت جدید و رسمی همه محصولات خانواده سمند مشخص شد + جزئیات اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *