خانه / دنیای خودرو / قیمت جدید و رسمی مدل‌های مختلف پژو ۴۰۵ ایران‌خودرو اعلام شد
کاکوفایل

قیمت جدید و رسمی مدل‌های مختلف پژو ۴۰۵ ایران‌خودرو اعلام شد

پژو 405

گروه خودروسازی ایران‌خودرو که این روزها در بخشنامه‌های مختلف نسبت به اعلام قیمت جدید محصولاتش فعال بود و بسیاری از محصولات بالای ۴۵ میلیون تومان را افزایش داده بود دقایقی قبل لیست قیمت بسیاری از محصولات پرتیراژ خود را اعلام کرد که افزایش قیمت صورت گرفته نسبت به پیش بینی‌ها کمتر بوده است. در این لیست قیمت جزئیات آخرین تغییرات نرخ مربوط به خانواده پژو ۴۰۵ مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش چرخان، شرکت خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌های جداگانه از قیمت جدید محصولات پرتیراژ خود رونمایی کرد که طبق مشاهدات اولیه به نظر می‌رسد که تلاش‌های وزارت صنعت برای کاهش اندک قیمت‌ها مثمر ثمر بوده و از افزایش قیمت‌های ۷۰-۸۰ درصدی محصولات خبری نیست.

در اولین اطلاعیه صادر شده قیمت تمام محصولات خانواده پژو ۴۰۵ این گروه خودروسازی به شرح زیر تغییر کرده است:

پژو ۴۰۵ بنزینی (GLX) با ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و یورو۴ بهینه اولین خودرو از سری محصولات خانواده پژو ۴۰۵ این شرکت است که با قیمت ۴۲۸,۲۹۲,۰۰۰ ریال به مشتریان عرضه خواهد شد.

پژو ۴۰۵ دوگانه سوز (GLX) با ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و تریم بژ و یورو۴ دومین مدل از محصولات این خانواده که با قیمت جدید ۴۵۱,۷۰۰,۰۰۰ ریال در این لیست قابل مشاهده است.

پژو ۴۰۵ بنزینی (SLX) با موتور ۱۶ سوپاپ (TU5) و ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و یورو۴ بهینه آخرین مدل از محصولات این سری از تولیدات ایران‌خودرو است که با قیمت ۴۵۶,۳۸۸,۰۰۰ ریال به مشتریان عرضه می‌شود.

گفتنی است که تمام تعهدات جدید این شرکت در پاییز و زمستان سال جاری با نرخ جدید تحویل مشتریان خواهد شد و همچنین گفتنی است که به گفته مدیرعامل ایران‌خودرو به زودی شاهد عرضه طرح‌های فروش متنوع برای محصولات مذکور خواهیم بود.

نوشته قیمت جدید و رسمی مدل‌های مختلف پژو ۴۰۵ ایران‌خودرو اعلام شد اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *