خانه / دنیای خودرو / قیمت جدید و رسمی مدل‌های مختلف پژو ۲۰۶ ایران‌خودرو اعلام شد
کاکوفایل

قیمت جدید و رسمی مدل‌های مختلف پژو ۲۰۶ ایران‌خودرو اعلام شد

پژو 206 تیپ 2

گروه خودروسازی ایران‌خودرو که این روزها در بخشنامه‌های مختلف نسبت به اعلام قیمت جدید محصولاتش فعال بود و بسیاری از محصولات بالای ۴۵ میلیون تومان را افزایش داده بود دقایقی قبل لیست قیمت بسیاری از محصولات پرتیراژ خود را اعلام کرد که افزایش قیمت صورت گرفته نسبت به پیش بینی‌ها کمتر بوده است. در این خبر جزئیات تغییرات قیمتی محصولات خانواده پژو ۲۰۶ این شرکت مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش چرخان، شرکت خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌های جداگانه از قیمت جدید محصولات پرتیراژ خود رونمایی کرد که طبق مشاهدات اولیه به نظر می‌رسد که تلاش‌های وزارت صنعت برای کاهش اندک قیمت‌ها مثمر ثمر بوده و از افزایش قیمت‌های ۷۰-۸۰ درصدی محصولات خبری نیست.

در اولین اطلاعیه صادر شده قیمت تمام محصولات خانواده پژو ۲۰۶ این گروه خودروسازی به شرح زیر تغییر کرده است:

پژو ۲۰۶ صندوقدار (V8) با کیسه هوای راننده و سرنشین و سنسور دنده عقب و تهویه اتوماتیک و آینه جانبی و شیشه بالابر عقب برقی و یورو۴ بهینه این شرکت با قیمت جدید ۵۵۵,۹۳۳,۰۰۰ ریال به مشتریان عرضه خواهد شد.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با ترمز ضدقفل و کیسه هوای راننده و سرنشین و سنسور دنده عقب و یورو۴ بهینه با قیمت جدید و رسمی ۴۷۱,۷۴۲,۰۰۰ به مشتریان این شرکت عرضه خواهد شد.

پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با کیسه هوای راننده و سرنشین و سنسور دنده عقب و تهویه اتوماتیک و آینه جانبی و شیشه بالابر عقب برقی و یورو۴ بهینه آخرین مدل از محصولات قابل عرضه از پژو ۲۰۶ این شرکت است که با قیمت ۵۴۵,۲۶۶,۰۰۰ ریال به مشتریان عرضه خواهد شد.

 

گفتنی است که تمام تعهدات جدید این شرکت در پاییز و زمستان سال جاری با نرخ جدید تحویل مشتریان خواهد شد و همچنین گفتنی است که به گفته مدیرعامل ایران‌خودرو به زودی شاهد عرضه طرح‌های فروش متنوع برای محصولات مذکور خواهیم بود.

نوشته قیمت جدید و رسمی مدل‌های مختلف پژو ۲۰۶ ایران‌خودرو اعلام شد اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *