خانه / دنیای خودرو / قیمت بروز پراید به ۴۵ میلیون تومان می‌رسد شاید هم بیشتر!
کاکوفایل

قیمت بروز پراید به ۴۵ میلیون تومان می‌رسد شاید هم بیشتر!

پراید قیمت بروز پراید

قیمت بروز پراید این روزها مهم‌ترین خبری است که در رسانه‌های مختلف دیده می‌شود و مهم‌ترین مطلبی است که در سایت‌های مختلف منتشر می‌شود. این محصول گروه خودروسازی سایپا حالا به قدری گران شده است که دیگر قیمت پراید ۱۰۰ میلیون تومانی در سال‌های آینده نیز دور از دسترس نیست ولی ارزانی مقطعی این روزها به گفته کارشناسان گذراست و باید بازار به قیمت ۴۵ میلیون تومان عادت نماید!

به گزارش چرخان، یکی از کارشناسان بازار خودرو پیرامون وضعیت فعلی بازار و همچنین قیمت خودرو در روزهای آتی می‌گوید: ارزان شدن ۱۱ میلیون تومانی پراید در بازار مقطعی بوده و به نظر من قیمت بروز پراید چیزی در حدود ۴۵ میلیون تومان است و ارزانی فعلی مقطعی بوده و با اتمام پیش فروش سایپا این قیمتی است که در بازار خواهیم دید.

وی در ادامه افزود: ارزان کردن پراید به صورت مقطعی درست نبوده و این ارزانی پایدار نیست و باید مشکلات به صورت زیرساختی حل شود. حل مشکل در زمان فعلی زیرساختی نیست و صرفا مسکنی است که به صنعت خودرو تزریق شده است. ما در بحث قیمت گذاری کالا چه در بخش خوراکی چه در صنعت خودرو با ضعف مدیریت روبرو هستیم و مدیریت خوبی روی آن نمی‌شود. ما باید منطقی باشیم و از خودمان سوال کنیم که چرا قیمت پراید به مرز ۴۵ میلیون تومان رسید؟

وی در ادامه با اشاره به نحوه گران شدن و دلایل آن گفت: با گران شدن یکباره قیمت خودرو در کشورمان به نظر می‌رسد که این اتفاق به دلیل همه شرایطی است که در صنعت خودرو شاهد آن هستیم و بازار در حال آماده کردن مردم برای تثبیت این قیمت‌هاست تا جو روانی را برای پذیرفتن این قیمت‌ها آماده نماید.

این کارشناس خودرو می‌گوید: ارزان شدن نرخ پراید آن هم به میزان ۱۱ میلیون تومان خبر خوبی نیست چرا که این نشان دهنده عدم مدیریت و ضعف در آن است که باعث می‌شود نوسان‌های این‌گونه را کنترل نکند. معتقد هستم که در روزهای آینده باید شاهد بازگشت قیمت ۴۵ میلیون تومانی برای پراید باشیم و قیمت بروز پراید به صورت واقعی همین عدد است.

این کارشناس خودرو در مورد واقعی بودن قیمت ۴۵ میلیون تومانی برای پراید و تعداد معاملات آن گفت: اینکه گفته می‌شود خریداری برای پراید ۴۵ میلیون تومانی وجود نداشت درست نیست چرا که در صورت عدم وجود خریدار برای این قیمت طبیعتا قیمت نیز افزایش نمی‌یافت. با وجود بالا بودن این قیمت برای پراید اما معاملاتی نیز در آن صورت گرفت و باید به زودی این قیمت را در بازار برای پراید بپذیریم.

نوشته قیمت بروز پراید به ۴۵ میلیون تومان می‌رسد شاید هم بیشتر! اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *