خانه / تکنولوژی / قلم S Pen گلکسی نوت ۹ ویژگی های مربوط به بازی دارد
کاکوفایل

قلم S Pen گلکسی نوت ۹ ویژگی های مربوط به بازی دارد

درباره گلکسی نوت ۹ باید گفت که امسال همه بارها روی دوش قلم S Pen این دستگاه است. ما می دانیم که قلم گلکسی نوت ۹ می تواند بسیار جذاب باشد و اینکه قلم گلکسی نوت ۹ با بلوتوث می تواند در نقش شاتر از راه دور یا دکمه کنترل موسیقی عمل کند یا مکانسیم شارژ S Pen بلوتوث دار گلکسی نوت ۹ می تواند بسیار جذاب باشد اما این ها هیچکدام رسمی نیستند. امروز طی یک اظهار نظر رسمی از مدیر عامل بخش موبایل سامسونگ یعنی آقای Dj Koh می بینیم که قلم S Pen گلکسی نوت ۹ ویژگی های مربوط به بازی دارد! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

قلم گلکسی نوت 9

قلم گلکسی نوت ۹

همانطور که در مطلب قبلی اظهار نظر رسمی Dj Koh درباره حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر گلکسی اس ۱۰که اپتیکال نیست اما تجربه کاربری بهتری ارایه خواهد کرد را دیدیم، وی درباره گلکسی نوت ۹ نیز صحبت کرده است، البته به عبارت صحیح تر درباره قلم S Pen گلکسی نوت ۹ !

در یک اظهار نظر کوتاه اما جالب می بینیم که گفته می شود قلم S Pen گلکسی نوت ۹ ویژگی های جدید بسیاری خواهد داشت و یکی از این موارد را مربوط به ویژگی مرتبط با بازی عنوان می کند! اینکه تصور کنیم قلم S Pen در گلکسی نوت ۹ چه ویژگی خاصی به بازی ها اضافه می کند و اینکه آیا این ویژگی به بلوتوث دار بودن آن مربوط است یا نه هم مشخص نیست. به هر حال روی این قلم یک دکمه بیشتر وجود ندارد و علاوه بر آن به سبب شکل طراحی اش اصلا به نظر نمی رسد وسیله خوبی برای کنترل از راه دور بازی باشد!

شما چطور فکر می کنید؟ کمی قوه تخیل خود را به کار بیاندازید و ببینید چطور می توان از S Pen در گلکسی نوت ۹ به نفع بازی ها سود برد!

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *