خانه / تکنولوژی / قلم گلکسی نوت ۹ در نقش عصای هری پاتر در بازی جدید سامسونگ و Niantic
کاکوفایل

قلم گلکسی نوت ۹ در نقش عصای هری پاتر در بازی جدید سامسونگ و Niantic

به یاد دارید که در شایعات قلم گلکسی نوت ۹ یا همان S Pen جدید که به بلوتوث مجهز است و کنترل از راه دور را ارایه می کند، اشاره ای به مفید بودن برای بازی هم وجود داشت. در معرفی گلکسی نوت ۹ چنین موضوعی را ندیدیم و حالا به نظر می رسد که قرار است ببینیم! با سرمایه گذاری ۴۰ میلیون دلاری سامسونگ قلم گلکسی نوت ۹ در نقش عصای هری پاتر در بازی جدید سامسونگ و Niantic ظاهر خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

همکاری سامسونگ با Niantic

همکاری سامسونگ با Niantic

شرکت Niantic یک استودیو بازی سازی امریکایی است که برای تولید بازی های مبتنی بر واقعیت افزوده از جمله عنوان معروف پوکمون گو شناخته می شود. این شرکت در حال حاضر بازی Harry Potter: Wizards Unite را برای سال ۲۰۱۹ رونمایی کرده است که آن هم یک بازی مبتنی بر واقعیت افزوده یا AR است. به نظر می رسد که همکاری سامسونگ با این استودیو بازی سازی برای بهینه سازی آن در جهت استفاده از قلم گلکسی نوت ۹ در این بازی است.

سامسونگ با ارایه گلکسی نوت ۹ تمرکز ویژه ای بر بازی داشت. برای مثال بازی پرطرفدار فورتنایت روی اندروید ابتدا با این دستگاه و دیگر موبایل های پرچمدار سامسونگ ارایه شد. حالا با این استفاده از قلم گلکسی نوت ۹ کمی کاربرد آن پررنگ تر می شود و حقیقتا یک همکاری جالب است، قلم S Pen در نقش عصای هری پاتر! اینطور نیست؟

بازی Harry Potter: Wizards Unite برای دیگر دستگاه های اندرویدی هم ارایه خواهد شد اما روی موبایل های سامسونگ ویژگی های خاصی از جمله همین یکپارچگی با S Pen را خواهد داشت. نظر شما چیست؟ فکر می کنید این راهبرد سامسونگ مفید است؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *