خانه / دنیای خودرو / قدرت نمایی ترانس ام ۲۰۱۷ هزار اسب بخاری در نیویورک
کاکوفایل

قدرت نمایی ترانس ام ۲۰۱۷ هزار اسب بخاری در نیویورک

قدرت نمایی  ترانس ام 2017 هزار اسب بخاری در نیویورک
حدود هفت سال از کشته شدن برند پونتیاک به دست جنرال موتورز می‌گذرد اما این موضوع باعث نشده که Trans Am Worldwide از معرفی ترانس Am 455 سوپر دیوتی در نمایشگاه خودروی نیویورک دست بکشد.
به گزارش پدال این خودرو که بر پایه‌ی شورولت کامارو شکل گرفته بازسازی وسیعی داشته بنابراین منعکس کننده‌ی ترانس Am های دیروزی است.
تغییرات صورت گرفته در ظاهر خودرو به سادگی انجام نشده زیرا کمپانی بخش‌هایی چون کاپوت، گلگیرها، نمای جلو، لبه‌ی صندوق و اسپویلر عقب را با قطعات سبک‌وزن‌تر جایگزین نموده است. علاوه بر استفاده از قطعات فیبر کربنی، این تیونر فلوریدایی پکیج ground effects را نیز نصب کرده که شامل گرافیک‌های الهام گرفته از ترانس Am و رینگ‌های ۲۰ اینچی به همراه لاستیک‌های میشلین پایلوت اسپورت می‌باشد. همچنین از فنرهای کم ارتفاع‌تر و میله‌ی ضد لغزش بزرگ‌تری سود برده شده است.
قدرت نمایی  ترانس ام 2017 هزار اسب بخاری در نیویورک
قدرت نمایی  ترانس ام 2017 هزار اسب بخاری در نیویورک
کابین خودرو به وضوح نشان دهنده‌ی کامارو است اما برخی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد وجود دارند که به تمایز دو مدل کمک می‌کنند. از جمله‌ی این بخش‌ها می‌توان به صندلی‌های چرمی ویژه، اهرم شیفتر جدید و پانل‌های درب رنگ‌آمیزی شده اشاره کرد. مالکان همچنین شاهد کف‌پوش‌های خاص، رکاب‌های جانبی ترانس Am 455 سوپر دیوتی و نشان دهنده‌های بازنگری شده خواهند بود.
قلب تپنده‌ی این خودرو پیشرانه‌ی ۸ سیلندر LT1 ارتفا یافته است که حجم ۷٫۴ لیتری دارد. تیونر فلوریدایی تنها به این موارد اکتفا نکرده بلکه سوپرشارژر ۲٫۳ لیتری Magnuson، ورودی هوای خنک، هدرز با پوشش سرامیکی و سیستم اگزوز ارتقا یافته را نیز به مجموعه اضافه کرده است. این تغییرات باعث شده‌اند خروجی خودرو به ۱۰۰۰ اسب بخار و گشتاور آن به ۱۴۱۶ نیوتون متر برسد.
قدرت نمایی  ترانس ام 2017 هزار اسب بخاری در نیویورک
تنها ۵۰ دستگاه از این خودرو ساخته خواهد شد و فروش آن نیز از اول ماه می آغاز می‌شود.


قدرت نمایی ترانس ام 2017 هزار اسب بخاری در نیویورک

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *