خانه / تکنولوژی / قاب های اکسپریا ایکس زد ۳ دوربین تکی و نمایشگر کم حاشیه را تایید می کنند
کاکوفایل

قاب های اکسپریا ایکس زد ۳ دوربین تکی و نمایشگر کم حاشیه را تایید می کنند

طبق شایعات قبلی، تقریبا ما پذیرفته این که اکسپریا ایکس زد ۳ با دوربین اصلی تکی ارایه خواهد شد. همچنین درباره نمایشگر انتظار یک پنل احتمالا OLED دو لبه خمیده کم حاشیه را داریم که می تواند برای این دستگاه حسابی جذاب باشد. امروز اما قاب های اکسپریا ایکس زد ۳ دوربین تکی و نمایشگر کم حاشیه را تایید می کنند که در ادامه و با ترنجی آن ها را مرور خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

قاب اکسپریا ایکس زد 3

قاب اکسپریا ایکس زد ۳

قاب اکسپریا ایکس زد 3

قاب اکسپریا ایکس زد ۳

قاب اکسپریا ایکس زد 3

قاب اکسپریا ایکس زد ۳

تقریبا یک ماه پیش بود که در ترنجی خواندیم حسگر تصویر IMX586 سونی رزلوشن ۴۸ مگاپیکسلی و پیکسل های ۰٫۸ میکرومتری ارایه می کند. چند روز پس از آن هم رندر اکسپریا ایکس زد ۳ با دوربین تکی و نمایشگر کم حاشیه دو لبه خمیده منتشر شدشایعه دوربین تکی پس از معرفی حسگر تصویر IMX586 سونی رزلوشن ۴۸ مگاپیکسلی و پیکسل های ۰٫۸ میکرومتری بیشتر قوت گرفت و به نظر می رسد که سونی لقب تنها پرچمدار با دوربین دوگانه خود را برای اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم نگاه خواهد داشت.

به این تصاویر از قاب های اکسپریا ایکس زد ۳ اما نگاه کنید:

نمایشگر اکسپریا ایکس زد 3

نمایشگر اکسپریا ایکس زد ۳

نمایشگر اکسپریا ایکس زد 3

نمایشگر اکسپریا ایکس زد ۳

به نظر می رسد که سونی برای نمایشگر اکسپریا ایکس زد ۳ واقعا می خواهد یک پنل دو لبه خمیده استفاده کند که در این صورت باید بازخورد طرفداران این شرکت را سنجید. برخی از آن ها قویا می گویند نمایشگر دو لبه خمیده مناسب نیست یا حتی پنل OLED را زیر سوال می دانند آن هم در حالی که بهترین موبایل های روز از این پنل استفاد می کنند.

در این تصویر نمایشگر اکسپریا ایکس زد ۳ (Xperia XZ3) کم حاشیه احتمالا با نسبت تصویر ۱۸:۹ را شاهد هستیم اما به نظر می رسد حاشیه بالا و پایین تراز نیستند، امیدواریم این از اشکالات این رندرها باشد و در نمونه اصلی شاهد تقارن باشیم. همچنین همانطور که شاهد هستید، لوگو سونی روی لبه پایین قابل مشاهده است.

بلندگوی استریو روی قاب جلویی کاملا مشهود است و همانند طراحی پیشین سونی، یکی روی مرز لبه پایین و دیگری روی بلندگوی مکالمه قرار دارد. نظر شما چیست؟ فکر می کنید این شایعه اکسپریا ایکس زد ۳ صحیح باشد؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *