خانه / تکنولوژی / قاب نوکیا ۹ پیورویوو و نوکیا ۸.۱ لو رفت، احتمال معرفی در مراسم ۱۴ آذر دوبی نوکیا
کاکوفایل

قاب نوکیا ۹ پیورویوو و نوکیا ۸.۱ لو رفت، احتمال معرفی در مراسم ۱۴ آذر دوبی نوکیا

می دانیم که نوکیا ۸.۱ میهمان احتمالی مراسم ۱۴ آذر نوکیا در دوبی است. امروز صبح در ترنجی دیدیم که قاب نوکیا ۹ (Nokia 9) لو رفت و شایعات قبلی را تایید کرد. امشب اما قاب نوکیا ۹ پیورویوو و نوکیا ۸.۱ لو رفته که گویی لو رفته، در حقیقت تصویر این قاب ها مشخص نیست اما در لیست فروشگاهی ثبت شده است و این یعنی احتمال معرفی در مراسم ۱۴ آذر دوبی نوکیا که می تواند جذاب باشد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

نوکیا ۸.۱

نوکیا ۸.۱

نوکیا ۸.۱

نوکیا ۸.۱

نوکیا ۹

نوکیا ۹

همانطور که می بینید، قاب هایی برای نوکیا ۸.۱ و نوکیا ۹ دیده می شود که قیمت هم دارند. این به ما می گوید که احتمالا عرضه این دو دستگاه نزدیک باشد. نزدیک ترین مراسم رسمی نوکیا هم در دوبی و تاریخ ۱۴ آذرماه است. اینکه نوکیا ۹ با دوربین پنج گانه در دوبی رونمایی شود خیلی قابل درک نیست.

نوکیا ۹ پیورویوو قطعا پرچمدار با اهمیتی برای نوکیا است، اینکه بخواهد در بازاری رونمایی شود که تمرکز اصلی نوکیا در آن نیست کمی عجیب است. اشتباه نکنید، قطعا بازار دوبی مورد تمرکز نوکیا است اما نه در آن حد که پرچمدار اصلی در آن رونمایی شود. مثلا می توان درک کرد که نوکیا ۸.۱ یا حتی نوکیا ۲.۱ پلاس در این مراسم رونمایی شوند اما نوکیا ۹ کمی بعید.

به هر صورت نوکیا هنوز پرچمدار نیمه دوم سال ۲۰۱۸ خود را رونمایی نکرده و اسنپدراگون ۸۴۵ که برای نوکیا ۹ روایت می شود، به نوعی می تواند در قالب یک پرچمدار نیمه دوم سال ۲۰۱۸ یک ارایه شایسته باشد. نظر شما چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *