خانه / تکنولوژی / قاب اکسپریا ایکس زد ۴ (Xperia XZ4) طراحی لو رفته را تایید کرد
کاکوفایل

قاب اکسپریا ایکس زد ۴ (Xperia XZ4) طراحی لو رفته را تایید کرد

دو روز پیش بود که اکسپریا ایکس زد ۴ با دوربین سه گانه لو رفت. امروز اما قاب اکسپریا ایکس زد ۴ (Xperia XZ4) طراحی لو رفته را تایید می کند، در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.


سونی جز معدود شرکت هایی است که تاکنون تنها یک پرچمدار با دوربین دوگانه عرضه کرده است. در حقیقت شد بعد گفت نصف پرچمدار سونی اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم در تمام بازارها ارائه نشد. حالا به نظر می‌رسد که پرچمدار بعدی سونی با دوربین سه گانه عرضه شود. دو روز پیش از یکی از معتبرترین منابع اکسپریا ایکس زد ۴ با دوربین سه گانه لو رفت و این قاب اکسپریا ایکس زد ۴ هم همین را تایید می کند.

به لطف رندر قاب اکسپریا ایکس زد ۴ (Xperia XZ4) می توان دوباره تایید کرد که حسگر اثرانگشت روی لبه به موبایل های سونی در رده پرچمدار برگشته است. همچنین دکمه قفل را زیر آن می بینیم که این اتفاق خوبی است. دکمه شاتر دوربین همچنان روی لبه پایین دستگاه وجود دارد.

دو موضوع جالب را روی لبه پایین می بینیم. اولین آن ها احتمالا بلندگوی لبه پایین است. سونی برندی است که اکثر پرچمداران اخیر خود را با بلندگوی استریو همسان روی قاب جلویی ارایه می می کند اما به نظر می رسد اکسپریا ایکس زد ۴ پایان این خط است.

موضوع دوم روزنه ای است که شاید جک ۳.۵ میلی متری صدا شناخته شود اما با توجه به حضور یک روزنه دیگر روی قاب بالایی که مشابه آن است می توان گفت این دو روزنه برای میکروفون های اکسپریا ایکس زد ۴ است. سونی جک ۳.۵ میلی متری صدا را از روی پرچمدارهای اخیر خود حذف کرده است.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید اکسپریا ایکس زد ۴ با همین طراحی ارایه شود؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *