خانه / دنیای خودرو / فوری/ تولید تندر ۹۰ به تاریخ پیوست؛خودروی جایگزین ایران‌خودرو چیست؟
کاکوفایل

فوری/ تولید تندر ۹۰ به تاریخ پیوست؛خودروی جایگزین ایران‌خودرو چیست؟

تندر 90 ایران‌خودرو

با خروج آمریکا از برجام بسیاری از شرکت‌های خودروساز نیز عطای فعالیت در ایران را به لقایش بخشیده و یک به یک از ایران خارج می‌شوند که از جمله این شرکت‌ها، خودروسازان فرانسوی هستند که علیرغم قول‌های مساعدی که به ایرانی‌ها داده‌اند اما گویا با تعلیق فعالیت‌هایشان، باعث توقف تولید محصولات رنو در ایران از جمله تندر ۹۰ شده‌اند.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو که از جمله تولیدکنندگان تندر ۹۰ در ایران محسوب می‌شود با توجه به مشکلات موجود در تامین قطعات موردنیاز تولید این خودرو طبق برخی شنیده ها علام کرده که عملا تولید تندرE2 دستی و تندر پلاس اتومات در ایران متوقف شده و مشتریانی که در طرح‌های فروش و پیش فروش این خودرو  ثبت نام کرده‌اند، می‌بایست از خودروی جایگزین اعلامی استفاده کرده و یا نسبت به دریافت وجه خود اقدام نمایند.

تندر90 ال90طبق اطلاعیه صادر شده توسط ایران‌خودرو، مشتریان می‌توانند به جای دریافت تندر ۹۰ E2 دستی و تندر پلاس اتومات، خودروی اچ۳۰ کراس این شرکت را با شرایط ویژه تحویل بگیرند.

لازم به ذکر است که مشتریان برای اطلاع از جزئیات این جایگزینی می‌بایست به نمایندگی‌های مجاز این شرکت در سرتاسر کشور مراجعه کرده و شرایط ویژه تعویض سفارش خود را دریافت نمایند.

نوشته فوری/ تولید تندر ۹۰ به تاریخ پیوست؛خودروی جایگزین ایران‌خودرو چیست؟ اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *