خانه / دنیای خودرو / فورد موستانگ P-51 با ۷۲۷ اسب بخار قدرت
کاکوفایل

فورد موستانگ P-51 با ۷۲۷ اسب بخار قدرت

فورد موستانگ P-51 با ۷۲۷ اسب بخار قدرت
اخیرا نسخه‌ای تولید محدود از فورد موستانگ با نام P-51 رونمایی شده است که ۷۲۷ اسب بخار قدرت دارد.
فورد موستانگ خودرویی است که نسخه‌های قدرتمند بسیاری از آن وجود دارد؛ اما تعداد اندکی از این خودروها هستند که در زمینه‌ی قدرت تولیدی موتور، توانایی رقابت با مدل Roush P-51 داشته باشند.
به گزارش زومیت این خودرو به یک پیشرانه‌ی هشت سیلندر V شکل به حجم ۵ لیتر مجهز است که یک سوپر شارژر از برند Eaton روی آن نصب شده است.
فورد موستانگ P-51 با ۷۲۷ اسب بخار قدرت
علاقه‌مندان این خودرو برای خریداری پکیج تیونینگ p-51 باید مبلغ ۴۲ هزار و ۵۰۰ دلار پرداخت کنند (این مبلغ را باید به قیمت خودرو اضافه کنید) و البته افزایش اسب بخار تنها بخشی از این کیت است؛ چون بخش دیگر آن مربوط به هندلینگ و سیستم تعلیق خودرو است. روی p-51 فنرهای لوله‌ای سه‌نقطه‌ای نصب شده‌اند که همراه با رینگ و تایرهای مخصوص، وزن کمتری در مقایسه با نمونه‌های متداول دارند و همین موارد سبب شده است عملکرد این خودرو در پیچ‌ها بهبود پیدا کند.
یک سیستم اگزوز فعال نیز در این خودرو موجود است که سه سطح مختلف از صدای خروجی، برای آن قابل انتخاب خواهد بود. نکته‌ی جالب سیستم اگزوز، قابلیت استفاده از مود شخصی (Custom) است که در صورت انتخاب این وضعیت می‌توانید به کمک یک برنامه که در تلفن همراه نصب می‌شود، صدای اگزوز را تغییر بدهید و صدای دلخواه خود را تولید کنید. برای این خودرو امکان انتخاب جعبه‌دنده‌ی دستی شش سرعته یا خودکار شش سرعته وجود دارد که در صورت سفارش مدل دنده دستی، سیستم ترمز خودرو نیز ارتقاء پیدا خواهد کرد.
فورد موستانگ P-51 با ۷۲۷ اسب بخار قدرت
در داخل اتاق p-51 شاهد استفاده‌ از چرم قهوه‌ای‌رنگ و پدال‌های اسپرت هستیم که متأسفانه تغییرات کابین خودرو تنها به همین دو مورد محدود شده است.
بیرون خودرو اما تغییرات محسوس بوده و اسپویلر و اسپیلیتر فیبر کربنی در آن استفاده شده است. رنگ‌آمیزی خودرو نیز خاص موستانگ‌های Roush است و نشان Roush نیز به شکل سایه‌روشن در داخل جلوپنجره دیده می‌شود. دیگر نکته‌ی مثبت این خودروی قدرتمند، گارانتی ۳ ساله یا ۵۷ هزار کیلومتری است.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *