خانه / تکنولوژی / فصل هشت گیم آف ترونز (Game Of Thrones)‌ فروردین ۹۸ رسما پخش می شود
کاکوفایل

فصل هشت گیم آف ترونز (Game Of Thrones)‌ فروردین ۹۸ رسما پخش می شود

بازی تاج تخت، نغمه آتش و یخ یا گیم آف ترونز (Game Of Thrones) که به اختصار GoT هم شناخته می شود، بدون شک از جذاب ترین سریال هاییست که تا کنون ساخته شده است. فصل هشتم گیم آف ترونز (Game Of Thrones)‌ که فصل نهایی این سریال هم خواهد بود حالا رسما عنوان شده که فروردین ۹۸ پخش خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

گیم آف ترونز (Game Of Thrones)‌ سریالی است که یا در آن می برید یا می میرید! همانطور که در تریلر رسمی فصل هشت گیم آف ترونز (Game Of Thrones)‌ می بینیم همین هم گفته می شود. شش فصل اول گیم آف ترونز هر فصل ۱۰ قسمت بود، فصل هفتم پس از محبوبیت بی شمار این سریال کمی با تاخیر و در ۷ قسمت ارایه شد و حالا فصل هشتم گیم آف ترونز (Game Of Thrones) قرار است که با تاخیر قابل توجه و در ۸ قسمت اما حالا با دو برابر زمان تمام قسمت های قبلی، یعنی ۲ ساعت ارایه می شود.

فصل هشتم گیم آف ترونز

فصل هشتم گیم آف ترونز

HBO دوازده کلیپ منتشر کرده که یکی از آن ها تریلر بالایی است و اگر مثل ما دوست دارید یک فلش بک کوتاه به قسمت های قبلی بزنید و گوه های رنگی حافظه خود را دستمال بکشید (!) می توانید باقی کلیپ ها را پایین تر در ترنجی تماشا کنید. پیش از آن به ما بگویید که منتظر فصل هشت گیم آف ترونز (Game Of Thrones)‌ که در فروردین ۹۸ منتشر می شود، هستید؟

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *