خانه / تکنولوژی / فروش پلی استیشن ۴ از ۹۰ میلیون دستگاه عبور کرد | CES 2019
کاکوفایل

فروش پلی استیشن ۴ از ۹۰ میلیون دستگاه عبور کرد | CES 2019

امروز در کنفرانس سونی CES 2019 دیدیم که سونی یکی از مهم ترین اعداد در اخبار فناوری خود را پیرامون پلی استیشن ۴ عنوان کرد. همانطور که گفتیم فروش پلی استیشن ۴ از ۹۰ میلیون دستگاه عبور کرد و در این مطلب درباره آن صحبت خواهیم کرد، با ترنجی همراه باشید.

فروش پلی استیشن ۴

فروش پلی استیشن ۴

منبع مطلب دوست دارد بگوید که فروش پلی استیشن ۴ نزدیک به عدد ۱۰۰ میلیون است اما حقیقت این است که اگر به مقیاس کلی فروش نگاه کنیم باید گفت عدد فروش ۹۱.۶ میلیون عدد پلی استیشن ۴ تا کنون، فاصله قابل توجهی با ۱۰۰ میلیون دستگاه دارد. در حقیقت وقتی که سونی در سال گذشته ۱۷.۶ میلیون دستگاه پلی استیشن ۴ در مجموع فروخته است، پر کردن فاصله حدود ۸.۴ میلیونی تا عدد ۱۰۰ میلون فروش پلی استیشن ۴ شاید حدود نصف سال زمان ببرد.

به هر صورت این از فروش بسیار خوب پلی استیشن ۴ هیچ چیز کم نمی کند. در حالی که این کنسول بازی قدمند سونی حالا ۵ سال است که عرضه شده است و کارشناسان فکر می کردند که فروش آن به نقطه اشباع رسیده است اما فروش بالای ۱۷ میلیون دستگاهی می تواند بسیاز خوب باشد. در مقایسه باید گفت که فروش ۲۰.۲ پلی استیشن ۴ در سال گذشته یکی از بزرگترین سال های فروش و رکورد فروش ۹۱.۶ میلیون عددی این کنسول بوده است.

سونی می گوید که PlayStation Network تا ۹۰ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد و این نیز عدد مهمی است. نظر شما درباره عملکرد سونی در بازه ای که آن را فرمان روایی می کند چیست؟ شاید بد نباشد که سونی دستگاهی بر مبنای اکسپریا پلی توسعه دهد و موبایل مخصوص بازی خود را به عنوان رقیبی برای نینتندو سوییچ و آینده کنسول های بازی ارایه کند، اینطور نیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *