خانه / دنیای خودرو / فروش نوبرانه های رنو در بهار توسط نگین خودرو
کاکوفایل

فروش نوبرانه های رنو در بهار توسط نگین خودرو

اولین ملاقات با رنو کولئوس در ایران
شرکت نگین خودرو به عنوان نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران، به تازگی شرایط فروش جدید خود را اعلام کرده است. در این شرایط فروش همچنان با عدم افزایش قیمت از جانب این شرکت طرف هستیم و خودروهای رنو با قیمت سال ۹۵ به دست مشتریان می رسد.

رنو سیمبل، داستر، تلیسمان و کولئوس به عنوان چهار خودرو حاضر در این بخشنامه شناخته می شوند که با شرایط مختلف در اختیار مشتریان قرار می گیرند. رنو سمیبل ۲۰۱۶ در نسخه PE قیمت ۷۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی را به خود اختصاص داده است که در صورت خرید نقدی، چهار میلیون تومان تخفیف برای خریداران در نظر گرفته شده است. همچنین امکان خرید این خودرو را با پیش پرداخت ۲۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی نیز وجود دارد و الباقی بهای این خودرو به صورت اقساطی به شرکت پرداخت می شود. بازپرداخت یکساله معاف از کامزد بوده و در بازپرداخت ۲۴ ماهه، ۱۴% کارمزد وجود دارد.
داستر تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل مدل ۲۰۱۷ نیز با شرایط اقساطی بدون بهره به فروش می رسد که به ترتیب بازپرداخت آن ها ۱۲ و ۱۰ ماهه اعلام می شود. همچنین نسخه PE مدل ۲۰۱۶ داستر نیز با قیمت ۹۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به فروش می رسد که در حالت پرداخت نقدی، چهار میلیون تومان تخفیف برای خریداران در نظر گرفته شده است. فروش اقساطی بدون بهره ۱۲ ماهه با وام ۵۵ میلیون تومانی برای خودرو امکان پذیر است.
داستر ۲۰۱۷ تک دیفرانسیل هم با قیمت ۱۱۱ میلیون تومان به صورت نقدی به فروش می رسد که خریداران آن از پنج میلیون تومان تخفیف نقدی استفاده می کنند. خریداران داستر دو دیفرانسیل ۱۱۹ میلیون تومانی هم شامل تخفیف سه میلیون تومان شرکت نگین خودرو می شوند. تحویل خودروهای ذکر شده به صورت فوری، ۳۰ روزه و ۶۰ روزه اعلام می شود.
رنو تلیسمان E3 مدل ۲۰۱۷ هم قیمت ۱۸۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را همچنان برای خود انتخاب کرده است. برای خرید این خودرو ۹۰ میلیون تومان پیش پرداخت لازم است و سود مشارکت ۱۶% و سود انصراف ۱۴% در نظر گرفته شده است. تحویل این سدان لوکس طی ۶۰ روز برای مشتریان انجام می شود.
در میان طرح های فروش جدید نگین خودرو، عرضه کولئوس با شرایطی جدید انجام می شود. این شرکت به صورت مشارکتی کولئوس E3 را ثبت نام می کند و ابتدا ۷۵ میلیون تومان پیش پرداخت لازم است. ۲۵ میلیون تومان دیگر ۳۰ روز بعد از ثبت نام دریافت می شود و در این طرح، سود مشارکت ۱۸ درصد و سود انصراف ۱۶، برای مشتریان وجود دارد. تحویل این کراس اوور فرانسوی هم ۹۰ روزه اعلام می شود.
در سال ۱۳۹۵، شرکت نگین خودرو توانست سهم بالایی از بازار خودروهای وارداتی را به خود اختصاص دهد و بسیاری از ژاپنی ها و کره ای ها را پشت سر بگذارد. رنو تلیسمان به عنوان یک سدان نیمه لوکس فرانسوی با پیشرانه و امکانات منحصر به فرد توانست به نسبت سایر رقبا در بازار ایران محبوبتر ظاهر شود. همچنین رنو کولئوس در مراحل ثبت نام گذشته، توانسته رکورد خوبی در فروش را به دست آورد و به احتمال زیاد از هفته های آینده با پلاک ملی راهی جاده های کشور می شود. کیفیت بالا، طراحی خاص، خدمات پس از فروش گسترده و شرایط فروش مناسب باعث شده تا امروز مشتریان زیادی برای خرید خودرو به نگین خودرو مراجعه کنند.

فروش نوبرانه های رنو در بهار توسط نگین خودرو

فروش نوبرانه های رنو در بهار توسط نگین خودرو

فروش نوبرانه های رنو در بهار توسط نگین خودرو

فروش نوبرانه های رنو در بهار توسط نگین خودرو
اخبار رسمی شرکت

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *