خانه / تکنولوژی / فروش فوری محصولات ایران خودرو پس از ۱۷ آذر همچنان ادامه خواهد داشت
کاکوفایل

فروش فوری محصولات ایران خودرو پس از ۱۷ آذر همچنان ادامه خواهد داشت

سه روز پیش بود که در ترنجی گفتیم فروش فوری ایران خودرو با تحویل فوری قیمت جدید برای آذر ۹۷ در راه است و این طرح از امروز ۱۷ آذرماه آغاز شد. پس از جنجال قیمت های جدید محصولات ایران خودرو، سازمان تعزیرات اعلام کرد که هرگونه افزایش قیمت خودرو را گران فروشی و تخلف می داند. امشب اما خبر می رسد که فروش فوری محصولات ایران خودرو پس از ۱۷ آذر همچنان ادامه خواهد داشت. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

گفته می شود قیمت گذاری چهار محصول ایران خودرو با توجه به رنج قیمت رقابتی و وجود رقبای کافی در بازار از مدت ها قبل، مشمول قیمت گذاری شورای رقابت نبوده و همچون گذشته توسط خودرو ساز صورت گرفته است.بدیهی است قیمت گذاری خودروهای مشمول، توسط ستاد تنظیم بازار و سازمان حمایت اعلام خواهد شد.

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو گفت: فروش تحویل فوری ۴ محصول ایران خودرو با قیمت جدید در راستای تنظیم و کنترل بازار صورت گرفته است. وی تصریح کرد: امروز فروش اینترنتی ایران خودرو برای چهار محصول اس ۳۰،پ‍‍ژو پارس اتومات، وانت آریسان و تندر وانت آغازشد. قیمت جدید این محصولات عبارت است از:

  • ۱- تندر پیکاپ با قیمت ۷۷ میلیون تومان
  • ۲- وانت آریسان با قیمت ۳۶ میلیون تومان
  • ۳- دانگ فنگ S30 صندوقدار اتومات با قیمت ۱۴۱ میلیون تومان
  • ۴- پارس اتومات با قیمت ۸۳ میلیون تومان

خان کرمی در ادامه افزود: این روند فروش ایران خودرو در هفته های آینده با کاهش ۵ درصد زیر قیمت اعلام شده، مجددا اعلام خواهد شد. نظر شما چیست؟ فکر می کنید این فروش فوری ایران خودرو مناسب است؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *