خانه / تکنولوژی / فروش فوری ایران خودرو دی ۹۷ برای پژو پارس و هایما S5 اتوماتیک توربو
کاکوفایل

فروش فوری ایران خودرو دی ۹۷ برای پژو پارس و هایما S5 اتوماتیک توربو

گروه خودروسازی ایران خودرو در نظر دارد فروش فوری برخی از محصولات خود را از فردا یعنی ۲۴ دی ماه روز دوشنبه آغاز نماید. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا جزئیات فروش فوری ایران خودرو دی ۹۷ برای پژو پارس و هایما S5 اتوماتیک توربو را مرور کنیم.

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات ایران خودرو می رساند، بر اساس مجوزهای صادر شده از سوی مراجع ذی صلاح، عرضه محصولات جدول ذیل به صورت بسیار محدود و با قیمت حاشیه بازار از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه مورخ ۹۷/۱۰/۲۴ لغایت ۹۷/۱۰/۳۰ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت ارائه می گردد.

فروش فوری ایران خودرو دی ۹۷

فروش فوری ایران خودرو دی ۹۷

قواعد و ضوابط مهم:

۱ -ظرفیت ثبت نام برای هر کد ملی، یک دستگاه از هر خودرو می باشد و در صورت ثبت نام از سوی مشتریان محترم مغایر با این بند، قرارداد به صورت یک طرفه از سوی شرکت ایران خودرو لغو خواهد شد.

۲ – کلیه مشتریانی که در ۱۸ ماه گذشته نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نموده اند، قادر به ثبت نام از این بخشنامه نیستند. بدیهی است هر ثبت نام مغایر با شرایط این بخشنامه، از سوی شرکت یک طرفه ابطال خواهد شد.

* با توجه به محدودیت های ایجاد شده در پرداخت وجوه اینترنتی متقاضیان ثبت نام در طرح فروش فوری ، درگاه “سداد” در سایت فروش اینترنتی شرکت ایران خودرو تعبیه گردید که این دسته از مشتریان ( واریزهای بالای ۱۰۰میلیون) از طریق درگاه “سداد” اقدام نمایند.

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۹ صبح روز دوشنبه مورخ ۹۷/۱۰/۲۴٫ فروش فوری دیگر محصولات در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *