خانه / تکنولوژی / فروش آیفون X کمتر از پیش بینی های اولیه است
کاکوفایل

فروش آیفون X کمتر از پیش بینی های اولیه است

آیفون X بدون شک بهترین آیفون ساخته شده تاکنون است و اگر شما هم معتاد iOS شده باشید دیگر نمی توانید به دستگاهی به جز آن فکر کنید هر چند این دستگاه هزار دلار باشد! پیش بینی ها انتظار فروش آیفون X در اعداد خیلی خوبی را داشتند اما حالا به نظر می رسد که فروش این دستگاه کمتر از پیش بینی ها بوده است، حداقل به نظر یکی از کارشناسان وال استریت! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا ببینیم اوضاع از چه قرار است.

فروش آیفون X

فروش آیفون X

به ادعای Karl Ackerman یکی از کارشناسان وال استریت عنوان می شود که تقاضای اولیه برای آیفون X کمتر از میزان پیش بینی شده است و دلیل آن را می توان عدم کوچ کاربران آیفون های قبلی به مدل جدید دانست. وی همچنین می افزاید که هر ۳ آیفون سال ۲۰۱۷ یعنی آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس و آیفون X فروش خوبی داشته اند اما آنقدری نیست که بخواهیم بگوییم اپل در میان یک فروش عالی است.

طبق پیش بینی ها اپل در ۳ ماه اول سال ۲۰۱۸ حدود ۷۹ میلیون دستگاه آیفون بفروشد که کمی از ۷۸٫۲۹ میلیون آیفون فروخته شده در مدت مشابه سال پیش کمی بیشتر است. جالب است که پیش بینی ها برای ۳ ماه دوم سال ۲۰۱۸ رشد بیشتری را در نظر دارند و احتمال فروش ۵۶ میلیون دستگاه آیفون را می دهند که نسبت به ۵۱٫۲ میلیون فروش مدت مشابه سال پیش پیشرفت خوبی را نشان می دهد.

همچنین انتظار می رود که اپل در ۳ ماه پایانی سال ۲۰۱۷ نیز رکوردی جدید از فروش آیفون ها را ثبت کند که با اعلام رسمی عملکرد این شرکت مشخص خواهد شد. به صورت کلی ما در ترنجی به شما می گوییم که ما در حال صحبت درباره دستگاه هایی با میانگین قیمت ۷۰۰ دلار (تمام آیفون های در حال فروش) هستیم! رده ای که شرکت های دیگر اگر در تمام سال به اندازه یک چارک سال اپل بفروشند، آن سال برای آن ها کاملا فراموش نشدنی خواهد بود، پس اصلا نمی توان گفت که اپل در فروش آیفون X شکست خورده یا خوب عمل نکرده است، نه! آیفون X با قیمت بین ۱۰۰۰ تا ۱۱۵۰ که قیمت رسمی برای بازار امریکا (حداقل قیمت) است در حال فروش بوده و تصور چنین کاری برای رقبا هم سخت است.

نظر شما چیست؟ عملکرد اپل را با ارایه آیفون X چطور می بینید؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *